Kodi Addons - en to it_IT translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
it_IT: Consigli dagli editori

[ctx: #30101]
en: Top Stations
it_IT: Stazioni 100

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
it_IT: Sfoglia per genere

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
it_IT: Sfoglia per argomento

[ctx: #30104]
en: Browse by country
it_IT: Sfoglia per paese

[ctx: #30105]
en: Browse by city
it_IT: Sfoglia per città

[ctx: #30106]
en: Browse by language
it_IT: Sfoglia per lingua

[ctx: #30107]
en: Local Stations
it_IT: Stazioni locali

[ctx: #30108]
en: My Stations
it_IT: Le mie stazioni

[ctx: #30200]
en: Search for station
it_IT: Cerca una stazione

[ctx: #30300]
en: Language
it_IT: Lingua

[ctx: #30301]
en: English
it_IT: Inglese

[ctx: #30302]
en: German
it_IT: Tedesco

[ctx: #30303]
en: French
it_IT: Francese

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
it_IT: Forza visuale in visualizzazione Anteprime

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
it_IT: Aggiungi alle mie stazioni

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
it_IT: Rimuovi dalle mie stazioni

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
it_IT: Modica la stazione personalizzata

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
it_IT: Inserisci %s

[ctx: #30501]
en: title
it_IT: titolo

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
it_IT: url o percorso dell'anteprima

[ctx: #30503]
en: stream url
it_IT: url per lo streaming

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
it_IT: Inserisci una stazione personalizzata...

[ctx: #30600]
en: Network Error
it_IT: Errore di rete
