Kodi Addons - en to lv_LV translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30300]
en: Language
lv_LV: Valoda

[ctx: #30301]
en: English
lv_LV: angļu

[ctx: #30302]
en: German
lv_LV: vācu

[ctx: #30303]
en: French
lv_LV: franču

[ctx: #30600]
en: Network Error
lv_LV: Tīkla kļūda
