Kodi Addons - en to lt_LT translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
lt_LT: Redakcijos rekomendacijos

[ctx: #30101]
en: Top Stations
lt_LT: Top stotys

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
lt_LT: Naršyti pagal žanrą

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
lt_LT: Naršyti pagal temą

[ctx: #30104]
en: Browse by country
lt_LT: Naršyti pagal šalį

[ctx: #30105]
en: Browse by city
lt_LT: Naršyti pagal miestą

[ctx: #30106]
en: Browse by language
lt_LT: Naršyti pagal kalbą

[ctx: #30107]
en: Local Stations
lt_LT: Vietinės stotys

[ctx: #30108]
en: My Stations
lt_LT: Mano radio stotys

[ctx: #30200]
en: Search for station
lt_LT: Ieškoti radio stoties

[ctx: #30300]
en: Language
lt_LT: Kalba

[ctx: #30301]
en: English
lt_LT: Anglijos

[ctx: #30302]
en: German
lt_LT: Vokietijos

[ctx: #30303]
en: French
lt_LT: Prancūzų

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
lt_LT: Versti ViewMode į miniatiūrą

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
lt_LT: Pridėti į 'Mano stotys'

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
lt_LT: Pašalinti iš 'Mano stotys'

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
lt_LT: Redaguoti savo stotis

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
lt_LT: Prašome įvesti %s

[ctx: #30501]
en: title
lt_LT: antraštė

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
lt_LT: miniatiūrų url arba kelias

[ctx: #30503]
en: stream url
lt_LT: url srautas

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
lt_LT: Pridėti pasirinktas stotis ...

[ctx: #30600]
en: Network Error
lt_LT: Tinklo klaida
