Kodi Addons - en to nb_NO translation catalogue (11 entries)

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
nb_NO: Vis etter sjanger

[ctx: #30104]
en: Browse by country
nb_NO: Vis etter land

[ctx: #30108]
en: My Stations
nb_NO: Mine stasjoner

[ctx: #30300]
en: Language
nb_NO: Språk

[ctx: #30301]
en: English
nb_NO: Engelsk

[ctx: #30302]
en: German
nb_NO: Tysk

[ctx: #30303]
en: French
nb_NO: Fransk

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
nb_NO: Tving visningsmodus til 'Miniatyrbilder'

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
nb_NO: Legg til i 'Mine stasjoner'

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
nb_NO: Fjern fra 'Mine stasjoner'

[ctx: #30600]
en: Network Error
nb_NO: Nettverksfeil
