Kodi Addons - en to ro_RO translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30300]
en: Language
ro_RO: Limbă

[ctx: #30301]
en: English
ro_RO: Engleză

[ctx: #30302]
en: German
ro_RO: Germană

[ctx: #30303]
en: French
ro_RO: Franceză

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
ro_RO: Impune vizualizarea în mod Miniaturi
