Kodi Addons - en to sk_SK translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
sk_SK: Redakcia odporúča

[ctx: #30101]
en: Top Stations
sk_SK: Top staníc

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
sk_SK: Prehliadať podľa žánra

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
sk_SK: Prehliadať podľa témy

[ctx: #30104]
en: Browse by country
sk_SK: Prehliadať podľa krajiny

[ctx: #30105]
en: Browse by city
sk_SK: Prehliadať podľa mesta

[ctx: #30106]
en: Browse by language
sk_SK: Prehliadať podľa jazyka

[ctx: #30107]
en: Local Stations
sk_SK: Lokálne stanice

[ctx: #30108]
en: My Stations
sk_SK: Moje stanice

[ctx: #30200]
en: Search for station
sk_SK: Hľadať stanice

[ctx: #30300]
en: Language
sk_SK: Jazyk

[ctx: #30301]
en: English
sk_SK: Angličtina

[ctx: #30302]
en: German
sk_SK: Nemčina

[ctx: #30303]
en: French
sk_SK: Francúzština

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
sk_SK: Vynútiť zobrazenie náhľadov

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
sk_SK: Pridať do 'Moje stanice'

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
sk_SK: Odstrániť z 'Moje stanice'

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
sk_SK: Upraviť vlastné stanice

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
sk_SK: Prosím zadajte %s

[ctx: #30501]
en: title
sk_SK: Titul

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
sk_SK: URL alebo cesta k náhľadu

[ctx: #30503]
en: stream url
sk_SK: URL streamu

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
sk_SK: Pridať vlastné stanice...

[ctx: #30600]
en: Network Error
sk_SK: Sieťová chyba
