Kodi Addons - en to sv_SE translation catalogue (24 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
sv_SE: Redaktionella rekommendationer

[ctx: #30101]
en: Top Stations
sv_SE: Topp stationer

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
sv_SE: Bläddra efter genre

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
sv_SE: Bläddra efter ämne

[ctx: #30104]
en: Browse by country
sv_SE: Bläddra efter land

[ctx: #30105]
en: Browse by city
sv_SE: Bläddra efter stad

[ctx: #30106]
en: Browse by language
sv_SE: Bläddra efter språk

[ctx: #30107]
en: Local Stations
sv_SE: Lokala stationer

[ctx: #30108]
en: My Stations
sv_SE: Mina stationer

[ctx: #30200]
en: Search for station
sv_SE: Sök efter station

[ctx: #30300]
en: Language
sv_SE: Språk

[ctx: #30301]
en: English
sv_SE: Engelska

[ctx: #30302]
en: German
sv_SE: Tyska

[ctx: #30303]
en: French
sv_SE: Franska

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
sv_SE: Tvinga visningsläge till miniatyrer

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
sv_SE: Lägg till i 'Mina stationer'

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
sv_SE: Radera från 'Mina stationer'

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
sv_SE: Redigera anpassad station

[ctx: #30500]
en: Please enter %s
sv_SE: Var god ange %s

[ctx: #30501]
en: title
sv_SE: titel

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
sv_SE: miniatyr-url eller sökväg

[ctx: #30503]
en: stream url
sv_SE: strömurl

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
sv_SE: Lägg till anpassad station

[ctx: #30600]
en: Network Error
sv_SE: Nätverksfel
