Kodi Addons - en to tr_TR translation catalogue (23 entries)

[ctx: #30100]
en: Editorials Recommendations
tr_TR: Editörlerin Önerileri

[ctx: #30101]
en: Top Stations
tr_TR: En iyi İstasyon

[ctx: #30102]
en: Browse by genre
tr_TR: Tarza göre gözat

[ctx: #30103]
en: Browse by topic
tr_TR: Konuya Göre Ara

[ctx: #30104]
en: Browse by country
tr_TR: Şehire Göre Tara

[ctx: #30105]
en: Browse by city
tr_TR: Ülkeye Göre Ara

[ctx: #30106]
en: Browse by language
tr_TR: Dile Göre Ara

[ctx: #30107]
en: Local Stations
tr_TR: Yerel İstasyonlar

[ctx: #30108]
en: My Stations
tr_TR: Benim İstasyonlarım

[ctx: #30200]
en: Search for station
tr_TR: İstasyona Göre Ara

[ctx: #30300]
en: Language
tr_TR: Dil

[ctx: #30301]
en: English
tr_TR: İngilizce

[ctx: #30302]
en: German
tr_TR: Almanca

[ctx: #30303]
en: French
tr_TR: Fransızca

[ctx: #30310]
en: Force ViewMode to Thumbnail
tr_TR: Küçük Resim Görünüm Moduna Zorla

[ctx: #30400]
en: Add to 'My Stations'
tr_TR: Benim İstasyonlarım'a Ekle

[ctx: #30401]
en: Remove from 'My Stations'
tr_TR: Benim İstasyonlarım'dan Kaldır

[ctx: #30402]
en: Edit custom Station
tr_TR: İstasyonu Özelleştir

[ctx: #30501]
en: title
tr_TR: başlık

[ctx: #30502]
en: thumbnail url or path
tr_TR: önizleme adresi veya dizini

[ctx: #30503]
en: stream url
tr_TR: akış adresi

[ctx: #30504]
en: Add custom Station...
tr_TR: Özel istasyon ekle...

[ctx: #30600]
en: Network Error
tr_TR: Ağ Hatası
