Kodi Addons - en to bg_BG translation catalogue (19 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
bg_BG: Всички поджанрове

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
bg_BG: Топ 500 станции

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
bg_BG: Търси по жанр

[ctx: #30003]
en: My Stations
bg_BG: Моите станции

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
bg_BG: Търси станция по име

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
bg_BG: Търси станция по текущо слушаната песен

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
bg_BG: Добави в 'Моите станции'

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
bg_BG: Премахни от 'Моите станции'

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
bg_BG: Покажи поджанрове

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
bg_BG: Брой станции в списъка

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
bg_BG: Покажи битрейта в заглавието

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
bg_BG: Избери случаен сървър (Не питай)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
bg_BG: Филтрирай станциите по минимален битрейт

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
bg_BG: Минимален битрейт

[ctx: #30111]
en: 96 kbit/s
bg_BG: 96 кбит/с

[ctx: #30112]
en: 128 kbit/s
bg_BG: 128 кбит/с

[ctx: #30113]
en: 160 kbit/s
bg_BG: 160 кбит/с

[ctx: #30114]
en: 192 kbit/s
bg_BG: 192 кбит/с

[ctx: #30200]
en: Network Error
bg_BG: Мрежова грешка
