Kodi Addons - en to hr_HR translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
hr_HR: Svi podžanrovi

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
hr_HR: Top 500 stanica

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
hr_HR: Pregled po žanru

[ctx: #30003]
en: My Stations
hr_HR: Moje stanice

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
hr_HR: Pretraži stanice po nazivu

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
hr_HR: Pretraži radio stanice za trenutno reproduciranu pjesmu

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
hr_HR: Dodaj u 'Moje stanice'

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
hr_HR: Ukloni iz 'Moje stanice'

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
hr_HR: Prikaži podkategorije

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
hr_HR: Broj stanica u popisu

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
hr_HR: Prikaži brzinu prijenosa u naslovu

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
hr_HR: Odaberi naizmjenice poslužitelja (ne pitaj)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
hr_HR: Filtriraj stanice po minimalnoj brzini prijenosa

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
hr_HR: Minimalna brzina prijenosa

[ctx: #30200]
en: Network Error
hr_HR: Greška mreže
