Kodi Addons - en to nl_NL translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
nl_NL: Alle subgenres

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
nl_NL: Blader op genre

[ctx: #30003]
en: My Stations
nl_NL: Mijn Stations

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
nl_NL: Zoek Station op naam

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
nl_NL: Zoek huidige af spelende track Station

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
nl_NL: Voeg toe aan 'Mijn Stations'

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
nl_NL: Verwijder van 'Mijn Stations'

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
nl_NL: Weergave Subgenres

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
nl_NL: Aantal stations in lijst

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
nl_NL: Weergave Bitrate in Titel

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
nl_NL: Kies een willekeurige server (Niet vragen)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
nl_NL: Filter stations bij minimale Bitrate

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
nl_NL: Minimale Bitrate

[ctx: #30200]
en: Network Error
nl_NL: Netwerk fout
