Kodi Addons - en to fr_FR translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
fr_FR: Tout les sous-genres

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
fr_FR: Top 500 stations

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
fr_FR: Parcourir par Genre

[ctx: #30003]
en: My Stations
fr_FR: Mes stations

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
fr_FR: Rechercher une station par nom

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
fr_FR: Rechercher la station jouant la piste courante

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
fr_FR: Ajouter à 'Mes stations'

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
fr_FR: Supprimer de 'Mes stations'

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
fr_FR: Afficher les sous-genres

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
fr_FR: Nombre de stations dans la liste

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
fr_FR: Afficher le bitrate dans le titre

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
fr_FR: Choisir un serveur aléatoirement (Ne pas demander)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
fr_FR: Filtrer les stations par échantillonage minimum

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
fr_FR: Échantillonage minimum

[ctx: #30200]
en: Network Error
fr_FR: Erreur réseau
