Kodi Addons - en to gl_ES translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
gl_ES: Tódolos subxéneros

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
gl_ES: Mellores 500 Emisoras

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
gl_ES: Buscar por xénero

[ctx: #30003]
en: My Stations
gl_ES: As miñas Emisoras

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
gl_ES: Buscar Emisora por nome

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
gl_ES: Buscar emisora da pista en reprodución actual

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
gl_ES: Engadir a 'As miñas Emisoras'

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
gl_ES: Eliminar de 'As miñas Emisoras'

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
gl_ES: Amosar subxéneros

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
gl_ES: Núm. de emisoras na listaxe

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
gl_ES: Amosar a Taxa de bits no Título

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
gl_ES: Seleccionar un servidor ó chou (Non preguntar)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
gl_ES: Filtrar as estacións pola taxa de bits mínima

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
gl_ES: Taxa de bits mínima

[ctx: #30200]
en: Network Error
gl_ES: Erro de rede
