Kodi Addons - en to de_DE translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
de_DE: Alle Untergenre

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
de_DE: Top 500 Sender

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
de_DE: Nach Genre

[ctx: #30003]
en: My Stations
de_DE: Meine Sender

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
de_DE: Sender Suche nach Name

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
de_DE: Suche Sender nach aktuellem Track

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
de_DE: Zu 'Meine Sender' hinzufügen

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
de_DE: Von 'Meine Sender' entfernen

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
de_DE: Untergenres anzeigen

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
de_DE: Anzahl Podcasts

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
de_DE: Bitrate in Title einfügen

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
de_DE: Wähle zufälligen Server (nicht fragen)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
de_DE: Sender nach Bitrate filtern

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
de_DE: Mindest-Bitrate

[ctx: #30200]
en: Network Error
de_DE: Netzwerkfehler
