Kodi Addons - en to el_GR translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
el_GR: Όλα τα υπο-είδη

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
el_GR: Κορυφαίοι 500 Σταθμοί

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
el_GR: Περιήγηση ανά είδος

[ctx: #30003]
en: My Stations
el_GR: Οι Σταθμοί μου

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
el_GR: Αναζήτηση Σταθμού με βάση το όνομα

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
el_GR: Αναζήτηση Σταθμού Τρέχοντος Τραγουδιού

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
el_GR: Προσθήκη στους 'Σταθμούς μου'

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
el_GR: Αφαίρεση από τους 'Σταθμούς μου'

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
el_GR: Προβολή Υπο-Ειδών

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
el_GR: Αριθμός σταθμών στη λίστα

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
el_GR: Προβολή Bitrate στον Τίτλο

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
el_GR: Επιλογή τυχαίου διακομιστή (Χωρίς ερώτηση)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
el_GR: Φιλτράρισμα σταθμών κατά ελάχιστο Bitrate

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
el_GR: Ελάχιστο Bitrate

[ctx: #30200]
en: Network Error
el_GR: Σφάλμα Δικτύου
