Kodi Addons - en to hu_HU translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
hu_HU: Minden alműfaj

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
hu_HU: Top 500 rádióállomás

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
hu_HU: Műfaj szerinti böngészés

[ctx: #30003]
en: My Stations
hu_HU: Én állomásaim

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
hu_HU: Állomás keresése név szerint

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
hu_HU: A jelenlegi számot játszó állomás keresése

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
hu_HU: Hozzáadás az 'én állomásaim'-hoz

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
hu_HU: Eltávolítás az 'én állomásaim'-ból

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
hu_HU: Alműfajok mutatása

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
hu_HU: Állomásszám a listában

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
hu_HU: Bitarány mutatása a címben

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
hu_HU: Véletlenszerű kiszolgálóválasztás (kérdezés nélkül)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
hu_HU: Adók szűrése minimális Bitráta alapján

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
hu_HU: Minimális Bitráta

[ctx: #30200]
en: Network Error
hu_HU: Hálózati hiba
