Kodi Addons - en to it_IT translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
it_IT: Tutti i sottogeneri

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
it_IT: Migliori 500 Stazioni

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
it_IT: Sfoglia per genere

[ctx: #30003]
en: My Stations
it_IT: Le mie stazioni

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
it_IT: Cerca la Stazione per nome

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
it_IT: Cerca la Stazione per la traccia in esecuzione

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
it_IT: Aggiungi alle mie stazioni

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
it_IT: Rimuovi dalle mie stazioni

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
it_IT: Mostra Sottogeneri

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
it_IT: Numera le stazioni in liste

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
it_IT: Mostra il bitrate nel Titolo

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
it_IT: Scegli un server a caso (Non Chiedere)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
it_IT: Filtra le stazioni per Bitrate minimo

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
it_IT: Bitrate Minimo

[ctx: #30200]
en: Network Error
it_IT: Errore di rete
