Kodi Addons - en to lt_LT translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
lt_LT: Visi antriniai žanrai

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
lt_LT: Radijo stočių Top 500

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
lt_LT: Naršyti pagal žanrą

[ctx: #30003]
en: My Stations
lt_LT: Mano radijo stotys

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
lt_LT: Radijo stoties paieška pagal pavadinimą

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
lt_LT: Radijo stoties paiešką pagal šiuo metu atkuriamą takelį

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
lt_LT: Pridėti į 'Mano radijo stotys'

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
lt_LT: Pašalinti iš 'Mano radijo stotys'

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
lt_LT: Rodyti antrinius žanrus

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
lt_LT: Numeruoti radijo stotis sąraše

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
lt_LT: Rodyti pralaidumą antraštėje

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
lt_LT: Pasirinkite atsitiktinį serverį (Neklausti)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
lt_LT: Filtruoti radijo stotis pagal minimalų pralaidumą

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
lt_LT: Minimalus pralaidumas

[ctx: #30200]
en: Network Error
lt_LT: Tinklo klaida
