Kodi Addons - en to nb_NO translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
nb_NO: Alle undersjangere

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
nb_NO: Topp 500 stasjoner

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
nb_NO: Vis etter sjanger

[ctx: #30003]
en: My Stations
nb_NO: Mine stasjoner

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
nb_NO: Søk etter stasjon med navn

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
nb_NO: Søk etter stasjon som spiller sang

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
nb_NO: Legg til i 'Mine stasjoner'

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
nb_NO: Fjern fra 'Mine stasjoner'

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
nb_NO: Vis undersjangere

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
nb_NO: Antall stasjoner i listen

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
nb_NO: Vis kvalitet i tittel

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
nb_NO: Velg en tilgeldig server (Ikke spør)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
nb_NO: Filtrer stasjoner etter minimum kvalitet

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
nb_NO: Minimum kvalitet

[ctx: #30200]
en: Network Error
nb_NO: Nettverksfeil
