Kodi Addons - en to pl_PL translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
pl_PL: Wszystkie podgatunki

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
pl_PL: Top 500 stacji

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
pl_PL: Przeglądaj według gatunku

[ctx: #30003]
en: My Stations
pl_PL: Moje stacje

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
pl_PL: Wyszukiwanie stacji po nazwie

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
pl_PL: Szukaj stacji po aktualnie granym utworze

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
pl_PL: Dodaj do Moich stacji

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
pl_PL: Usuń z Moich stacji

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
pl_PL: Pokaż podgatunki

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
pl_PL: Numer stacji na liście

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
pl_PL: Pokazuj bitrate w tytule

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
pl_PL: Wybierz przypadkowy serwer (nie pytaj)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
pl_PL: Sortuj stacje minimalnym Bitrate

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
pl_PL: MInimalny Bitrate

[ctx: #30200]
en: Network Error
pl_PL: Błąd sieci
