Kodi Addons - en to sk_SK translation catalogue (13 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
sk_SK: Všetky pod-žánre

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
sk_SK: Top 500 staníc

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
sk_SK: Prehliadať podľa žánra

[ctx: #30003]
en: My Stations
sk_SK: Moje stanice

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
sk_SK: Hľadať stanicu podľa mena

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
sk_SK: Hľadať stanicu podľa práve hranej skladby

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
sk_SK: Pridať do 'Moje stanice'

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
sk_SK: Odstrániť z 'Moje stanice'

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
sk_SK: Ukáž pod-žánre

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
sk_SK: Počet staníc v zozname

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
sk_SK: Ukázať dátový tok v Názve

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
sk_SK: Zvoliť náhodný server (nepýtať sa)

[ctx: #30200]
en: Network Error
sk_SK: Sieťová chyba
