Kodi Addons - en to sv_SE translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
sv_SE: Alla undergenrer

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
sv_SE: Topp 500 stationer

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
sv_SE: Bläddra efter genre

[ctx: #30003]
en: My Stations
sv_SE: Mina stationer

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
sv_SE: Sök station efter namn

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
sv_SE: Sök station som spelar låt

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
sv_SE: Lägg till i 'Mina stationer'

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
sv_SE: Radera från 'Mina stationer'

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
sv_SE: Visa undergenrer

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
sv_SE: Antal stationer i lista

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
sv_SE: Visa bitrate i titel

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
sv_SE: Välj en slumpmässig server (fråga inte)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
sv_SE: Filtrera stationer efter minsta bitrate

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
sv_SE: Minsta bitrate

[ctx: #30200]
en: Network Error
sv_SE: Nätverksfel
