Kodi Addons - en to tr_TR translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: All subgenres
tr_TR: Tüm Alt Türler

[ctx: #30001]
en: Top 500 Stations
tr_TR: En İyi 500 İstasyon

[ctx: #30002]
en: Browse by genre
tr_TR: Tarza göre gözat

[ctx: #30003]
en: My Stations
tr_TR: Benim İstasyonlarım

[ctx: #30004]
en: Search Station by name
tr_TR: Isme Göre Istasyon Ara

[ctx: #30005]
en: Search Current Track playing Station
tr_TR: Geçerli Parçayı Çalan Istasyonu Ara

[ctx: #30010]
en: Add to 'My Stations'
tr_TR: Benim İstasyonlarım'a Ekle

[ctx: #30011]
en: Remove from 'My Stations'
tr_TR: Benim İstasyonlarım'dan Kaldır

[ctx: #30100]
en: Show Subgenres
tr_TR: Alt tarzları göster

[ctx: #30101]
en: Num stations in list
tr_TR: İstasyonları listede numaralandır

[ctx: #30102]
en: Show Bitrate in Title
tr_TR: Başlıkta Bit Oranını Göster

[ctx: #30103]
en: Choose a random server (Don't ask)
tr_TR: Rastgele Bir Sunucu Seç (Bir Daha Sorma)

[ctx: #30104]
en: Filter stations by minium Bitrate
tr_TR: İstasyonları En Düşük Bit Oranına Göre Filtrele

[ctx: #30110]
en: Minimum Bitrate
tr_TR: En Düşük Bit Oranı

[ctx: #30200]
en: Network Error
tr_TR: Ağ Hatası
