Genesis - en to he translation catalogue (272 entries)

[ctx: #30001]
en: Movies
he: סרטים

[ctx: #30002]
en: TV Shows
he: סדרות

[ctx: #30003]
en: Channels
he: ערוצים

[ctx: #30004]
en: My Genesis
he: ג'נסיס שלי

[ctx: #30005]
en: Latest Movies
he: סרטים אחרונים

[ctx: #30006]
en: Latest Episodes
he: פרקים אחרונים

[ctx: #30007]
en: TV Calendar
he: לוח שנה

[ctx: #30008]
en: Tools
he: כלים

[ctx: #30009]
en: Search
he: חיפוש

[ctx: #30021]
en: Genres
he: סגנונות

[ctx: #30022]
en: Year
he: שנה

[ctx: #30023]
en: People
he: שחקנים

[ctx: #30024]
en: Certificates
he: מיון לפי גילאים

[ctx: #30025]
en: Featured
he: מומלצים

[ctx: #30026]
en: People Watching
he: אנשים צפו

[ctx: #30027]
en: Most Popular
he: פופולארי

[ctx: #30028]
en: Most Voted
he: נצפה הכי הרבה

[ctx: #30029]
en: Box Office
he: שוברי קופות

[ctx: #30030]
en: Oscar Winners
he: זוכי אוסקר

[ctx: #30031]
en: In Theaters
he: עכשיו בקולנוע

[ctx: #30032]
en: Latest Movies
he: סרטים אחרונים

[ctx: #30033]
en: Favourites
he: מועדפים

[ctx: #30034]
en: People Search
he: חיפוש שחקנים

[ctx: #30035]
en: Search
he: חיפוש

[ctx: #30051]
en: Genres
he: סגנונות

[ctx: #30052]
en: Year
he: שנה

[ctx: #30053]
en: Networks
he: רשת

[ctx: #30054]
en: People Watching
he: אנשים צפו

[ctx: #30055]
en: Most Popular
he: פופולארי

[ctx: #30056]
en: Airing today
he: משודר היום

[ctx: #30057]
en: Returning TV Shows
he: סדרות חוזרות

[ctx: #30058]
en: New TV Shows
he: סדרות חדשות

[ctx: #30059]
en: Highly Rated
he: דירוג גבוה

[ctx: #30060]
en: Most Voted
he: הוצבע הכי הרבה

[ctx: #30061]
en: TV Calendar
he: לוח שידורים

[ctx: #30062]
en: Latest Episodes
he: פרקים אחרונים

[ctx: #30063]
en: Favourite Episodes
he: פרקים מועדפים

[ctx: #30064]
en: Favourites
he: מועדפים

[ctx: #30065]
en: People Search
he: חיפוש שחקנים

[ctx: #30066]
en: Search
he: חיפוש

[ctx: #30081]
en: [B]TRAKT[/B] : Collection
he: אוסף:[B]TRAKT[/B]

[ctx: #30082]
en: [B]TRAKT[/B] : Watchlist
he: רשימת צפייה:[B]TRAKT[/B]

[ctx: #30083]
en: [B]TRAKT[/B] : Featured
he: מומלצים:[B]TRAKT[/B]

[ctx: #30084]
en: [B]TRAKT[/B] : Ratings
he: רייטינג:[B]TRAKT[/B]

[ctx: #30085]
en: [B]TRAKT[/B] : TV Collection
he: אוסף סדרות:[B]TRAKT[/B]

[ctx: #30086]
en: [B]TRAKT[/B] : TV Watchlist
he: רשימת צפייה בסדרות:[B]TRAKT[/B]

[ctx: #30087]
en: [B]TRAKT[/B] : TV Featured
he: סדרות מומלצות: [B]TRAKT[/B]

[ctx: #30088]
en: [B]TRAKT[/B] : TV Ratings
he: דירוג סדרות: [B]TRAKT[/B]

[ctx: #30089]
en: [B]TRAKT[/B] : Progress
he: התקדמות: [B]TRAKT[/B]

[ctx: #30090]
en: [B]TRAKT[/B] : Episodes
he: פרקים: [B]TRAKT[/B]

[ctx: #30091]
en: [B]IMDB[/B] : Watchlist
he: רשימת צפייה: [B]TRAKT[/B]

[ctx: #30092]
en: [B]IMDB[/B] : TV Watchlist
he: רשימת צפייה בסדרות: [B]TRAKT[/B]

[ctx: #30093]
en: Movie Lists
he: רשימת סרטים

[ctx: #30094]
en: TV Show Lists
he: רשימת סדרות

[ctx: #30095]
en: Favourite Movies
he: סרטים מועדפים

[ctx: #30096]
en: Favourite Episodes
he: פרקים מועדפים

[ctx: #30097]
en: Favourite TV
he: סדרות מועדפות

[ctx: #30098]
en: Downloads
he: הורדות

[ctx: #30099]
en: Movies
he: סרטים

[ctx: #30100]
en: TV
he: סדרות

[ctx: #30111]
en: [B]SETTINGS[/B] : General
he: סגנון: [B]הגדרות[/B]

[ctx: #30112]
en: [B]SETTINGS[/B] : Accounts
he: חשבון: [B]הגדרות[/B]

[ctx: #30113]
en: [B]SETTINGS[/B] : Playback
he: שמע: [B]הגדרות[/B]

[ctx: #30114]
en: [B]SETTINGS[/B] : Subtitles
he: כתוביות: [B]הגדרות[/B]

[ctx: #30115]
en: [B]SOURCES[/B] : Movies
he: סרטים: [B]מקור[/B]

[ctx: #30116]
en: [B]SOURCES[/B] : TV
he: סדרות: [B]מקור[/B]

[ctx: #30117]
en: [B]HOSTS[/B] : HD Priority
he: HD אחסון: [B]שרת[/B]

[ctx: #30118]
en: [B]HOSTS[/B] : SD Priority
he: SD אחסון: [B]שרת[/B]

[ctx: #30119]
en: [B]GENESIS[/B] : Clear sources...
he: נקה העדפת מקורות אחסון :[B]ג'נסיס[/B]

[ctx: #30120]
en: [B]GENESIS[/B] : Clear cache...
he: נקה Cache :[B]ג'נסיס[/B]

[ctx: #30121]
en: [B]GENESIS[/B] : Library
he: ספריה :[B]ג'נסיס[/B]

[ctx: #30122]
en: [B]GENESIS[/B] : Downloads
he:  הורדות:[B]ג'נסיס[/B]

[ctx: #30131]
en: [B]LIBRARY[/B] : Settings
he: הגדרות:[B]ספריה[/B]

[ctx: #30132]
en: [B]GENESIS[/B] : Update folders...
he: עדכון תיקייה:[B]ג'נסיס[/B]

[ctx: #30133]
en: [B]GENESIS[/B] : Movie folder...
he: תיקיית סרטים:[B]ג'נסיס[/B]

[ctx: #30134]
en: [B]GENESIS[/B] : TV folder...
he: תיקיית סדרות:[B]ג'נסיס[/B]

[ctx: #30135]
en: [B]TRAKT[/B] : Import Collection...
he: יבוא אוסף: [B]TRAKT[/B]

[ctx: #30136]
en: [B]TRAKT[/B] : Import Watchlist...
he: יבא רשימת צפייה: [B]TRAKT[/B]

[ctx: #30137]
en: [B]TRAKT[/B] : Import TV Collection...
he: יבא אוסף סדרות: [B]TRAKT[/B]

[ctx: #30138]
en: [B]TRAKT[/B] : Import TV Watchlist...
he: יבא רשימת צפייה לסדרות: [B]TRAKT[/B]

[ctx: #30139]
en: [B]IMDB[/B] : Import Watchlist...
he: יבא רשימת צפייה: [B]IMDB[/B]

[ctx: #30140]
en: [B]IMDB[/B] : Import TV Watchlist...
he: יבא רשימת צפייה בסדרות: [B]IMDB[/B]

[ctx: #30151]
en: Movies
he: סרטים

[ctx: #30152]
en: TV Shows
he: סדרות

[ctx: #30153]
en: People (Movies)
he: שחקנים(סרטים)

[ctx: #30154]
en: People (TV)
he: שחקנים(סדרות)

[ctx: #30191]
en: Add to Library
he: הוסף לספרייה

[ctx: #30201]
en: Search
he: חיפוש

[ctx: #30202]
en: Queue item
he: הוספה לתור

[ctx: #30203]
en: Auto-play
he: ניגון אוטמטי

[ctx: #30204]
en: Play using...
he: ניגון באמצעות..

[ctx: #30205]
en: Movie information
he: מידע על הסרט

[ctx: #30206]
en: Mark as watched
he: סימון כנצפה

[ctx: #30207]
en: Mark as unwatched
he: סימון כלא נצפה

[ctx: #30208]
en: Trakt Manager
he: מנהל Trakt

[ctx: #30209]
en: Add to favourites
he: הוסף למועדפים

[ctx: #30210]
en: Remove from favourites
he: הסרה ממועדפים

[ctx: #30211]
en: Add to Library
he: הוסף לספריה

[ctx: #30212]
en: Set Movies view
he: הגדר תצוגת סרט

[ctx: #30213]
en: [I]Next Page[/I]
he: [I]עמוד הבא[/I]

[ctx: #30231]
en: Search
he: חפש

[ctx: #30232]
en: Queue item
he: הוספה לתור

[ctx: #30233]
en: TV show information
he: מידע על הסדרה

[ctx: #30234]
en: Mark as watched
he: סימון כנצפה

[ctx: #30235]
en: Mark as unwatched
he: סימון כלא נצפה

[ctx: #30236]
en: Trakt Manager
he: מנהל Trakt

[ctx: #30237]
en: Add to favourites
he: הוסף למועדפים

[ctx: #30238]
en: Remove from favourites
he: הסרה ממועדפים

[ctx: #30239]
en: Add to Library
he: הוסף לספריה

[ctx: #30240]
en: Set TV Shows view
he: הגדר תצוגת סדרה

[ctx: #30241]
en: [I]Next Page[/I]
he: [I]עמוד הבא[/I]

[ctx: #30261]
en: Queue item
he: הוספה לתור

[ctx: #30262]
en: TV show information
he: מידע על הסדרה

[ctx: #30263]
en: Mark as watched
he: סימון כנצפה

[ctx: #30264]
en: Mark as unwatched
he: סימון כלא נצפה

[ctx: #30265]
en: Trakt Manager
he: מנהל Trakt

[ctx: #30266]
en: Add to favourites
he: הוסף למועדפים

[ctx: #30267]
en: Remove from favourites
he: הסרה ממועדפים

[ctx: #30268]
en: Add to Library
he: הוסף לספריה

[ctx: #30269]
en: Set Seasons view
he: הגדר עונות להצגה

[ctx: #30270]
en: Auto-play
he: ניגון אוטומטי

[ctx: #30271]
en: Play using...
he: ניגון באמצעות...

[ctx: #30272]
en: Episode information
he: מידע על הפרק

[ctx: #30273]
en: Set Episodes view
he: הגדר פרקים להצגה

[ctx: #30274]
en: Browse Seasons
he: עיון בעונות

[ctx: #30291]
en: Auto-play
he: ניגון אוטומטי...

[ctx: #30292]
en: Play using...
he: ניגון באמצעות...

[ctx: #30293]
en: Information
he: מידע

[ctx: #30294]
en: Refresh
he: רענן

[ctx: #30295]
en: Add-on settings
he: הגדרות ההרחבה

[ctx: #30296]
en: Now playing...
he: מנגן עכשיו

[ctx: #30401]
en: Are you sure?
he: האם אתה בטוח?

[ctx: #30402]
en: Process Complete
he: התהליך הושלם

[ctx: #30411]
en: Added to Favourites
he: הוסף למועדפים

[ctx: #30412]
en: Removed from Favourites
he: הסר ממועדפים

[ctx: #30421]
en: Adding to library...
he: מוסיף לספריה...

[ctx: #30422]
en: Updating TV shows...
he: מעדכן סדרות...

[ctx: #30423]
en: Process Complete
he: התהליך הושלם

[ctx: #30425]
en: Are you sure?
he: האם אתה בטוח?

[ctx: #30451]
en: Getting information
he: מקבל מידע

[ctx: #30461]
en: Resume from
he: תקציר מ...

[ctx: #30462]
en: Start from beginning
he: להתחיל מהתחלה

[ctx: #30463]
en: Resume
he: תקציר

[ctx: #30464]
en: Loaded in
he: נטען באמצעות

[ctx: #30465]
en: seconds
he: שניות

[ctx: #30471]
en: Trakt Manager
he: מנהל Trakt

[ctx: #30472]
en: Add to Collection
he: הוספה לאוסף

[ctx: #30473]
en: Remove from Collection
he: הסרה מאוסף

[ctx: #30474]
en: Add to Watchlist
he: הוסף לרשימת צפייה

[ctx: #30475]
en: Remove from Watchlist
he: הסר מרשימת צפייה

[ctx: #30476]
en: Add to new List
he: הוסף לרשימה חדשה

[ctx: #30477]
en: Add to
he: הוסף ל

[ctx: #30478]
en: Remove from
he: הסר מ

[ctx: #30491]
en: This View is now Default
he: התצוגה הזאת היא ברירת-מחדל

[ctx: #30501]
en: No stream available
he: אין מקור להזרמה

[ctx: #30502]
en: Movie information
he: מידע על הסרט

[ctx: #30503]
en: Episode information
he: מידע על הפרק

[ctx: #30504]
en: Queue item
he: הוסף לתור

[ctx: #30505]
en: Download item
he: הורדת פריט

[ctx: #30506]
en: Refresh sources
he: רענן מקורות

[ctx: #30507]
en: Add-on settings
he: הגדרות הרחבה

[ctx: #30508]
en: Now playing...
he: מתנגן עכשיו...

[ctx: #30509]
en: Auto-play
he: ניגון אוטמטי

[ctx: #30510]
en: Are you sure?
he: האם אתה בטוח?

[ctx: #30511]
en: Process Complete
he: התהליך הושלם

[ctx: #30512]
en: Time elapsed
he: זמן שעבר

[ctx: #30513]
en: seconds
he: שניות

[ctx: #30514]
en: Remaining sources
he: מקורות שנשארו

[ctx: #30515]
en: Loading sources
he: טוען מקורות

[ctx: #30521]
en: Monday
he: יום שני

[ctx: #30522]
en: Tuesday
he: יום שלישי

[ctx: #30523]
en: Wednesday
he: יום רביעי

[ctx: #30524]
en: Thursday
he: יום חמישי

[ctx: #30525]
en: Friday
he: יום שישי

[ctx: #30526]
en: Saturday
he: יום שבת

[ctx: #30527]
en: Sunday
he: יום ראשון

[ctx: #30528]
en: January
he: ינואר

[ctx: #30529]
en: February
he: פבואר

[ctx: #30530]
en: March
he: מרץ

[ctx: #30531]
en: April
he: אפריל

[ctx: #30532]
en: May
he: מאי

[ctx: #30533]
en: June
he: יוני

[ctx: #30534]
en: July
he: יולי

[ctx: #30535]
en: August
he: אוגוסט

[ctx: #30536]
en: September
he: ספטמבר

[ctx: #30537]
en: October
he: אוקטובר

[ctx: #30538]
en: November
he: נובמבר

[ctx: #30539]
en: December
he: דצמבר

[ctx: #30800]
en: General
he: כללי

[ctx: #30801]
en: Appearance
he: הצג

[ctx: #30802]
en: Enable Fanart
he: אפשר Fanart

[ctx: #30803]
en: Info Language
he: שפת מידע

[ctx: #30804]
en: Sources Timeout
he: זמן(בשניות) להחלפת שרת

[ctx: #30805]
en: Main menu
he: תפריט ראשי

[ctx: #30806]
en: Latest Movies
he: סרטים אחרונים

[ctx: #30807]
en: Disabled
he: לא מאופשר

[ctx: #30808]
en: Default
he: ברירת-מחדל

[ctx: #30809]
en: Featured
he: מומלצים

[ctx: #30810]
en: People Watching
he: אנשים צפו

[ctx: #30811]
en: Latest Episodes
he: פרקים אחרונים

[ctx: #30812]
en: Disabled
he: לא מאופשר

[ctx: #30813]
en: Default
he: ברירת-מחדל

[ctx: #30814]
en: Favourites
he: מועדפים

[ctx: #30815]
en: Trakt Progress
he: מנהל Trakt

[ctx: #30816]
en: Trakt Episodes
he: Trackt פרקים

[ctx: #30817]
en: TV Calendar
he: לוח שנה

[ctx: #30818]
en: Disabled
he: לא מאופשר

[ctx: #30819]
en: Enabled
he: מאופשר

[ctx: #30830]
en: Playback
he: שמע

[ctx: #30831]
en: Max Quality
he: איכות מקסימלית

[ctx: #30832]
en: Host selection
he: בחר שרת

[ctx: #30833]
en: Dialog
he: דיאלוג

[ctx: #30834]
en: Directory
he: ספריה

[ctx: #30835]
en: File Hosting Filters
he: סינון שרת מארח

[ctx: #30836]
en: Hosters with captchas
he: קוד אימות

[ctx: #30837]
en: Hosters with 1080p files
he: שרת עם קבצי 1080P

[ctx: #30838]
en: Hosters with 720p files
he: שרת עם קבצי 720P

[ctx: #30839]
en: Auto-play
he: ניגון אוטומטי

[ctx: #30840]
en: Auto-play
he: ניגון אוטומטי

[ctx: #30841]
en: Auto-play (Library)
he: ניגון אוטומטי(ספריה)

[ctx: #30842]
en: Force SD playback in Auto-play
he: שרת SD לניגון אוטומטי

[ctx: #30843]
en: When playback starts...
he: כאשר ההפעלה מתחילה...

[ctx: #30844]
en: Resume Playback
he: תקציר שמע

[ctx: #30845]
en: Playback Info
he: מידע על השמע

[ctx: #30860]
en: Movies
he: סרטים

[ctx: #30861]
en: TV
he: סדרות

[ctx: #30870]
en: HD Hosts
he: שרת HD

[ctx: #30871]
en: SD Hosts
he: שרת SD

[ctx: #30881]
en: Priority 1
he: עדיפות מספר 1

[ctx: #30882]
en: Priority 2
he: עדיפות מספר 2

[ctx: #30883]
en: Priority 3
he: עדיפות מספר 3

[ctx: #30884]
en: Priority 4
he: עדיפות מספר 4

[ctx: #30885]
en: Priority 5
he: עדיפות מספר 5

[ctx: #30886]
en: Priority 6
he: עדיפות מספר 6

[ctx: #30887]
en: Priority 7
he: עדיפות מספר 7

[ctx: #30888]
en: Priority 8
he: עדיפות מספר 8

[ctx: #30889]
en: Priority 9
he: עדיפות מספר 9

[ctx: #30890]
en: Priority 10
he: עדיפות מספר 10

[ctx: #30891]
en: Priority 11
he: עדיפות מספר 11

[ctx: #30892]
en: Priority 12
he: עדיפות מספר 12

[ctx: #30893]
en: Priority 13
he: עדיפות מספר 13

[ctx: #30894]
en: Priority 14
he: עדיפות מספר 14

[ctx: #30895]
en: Priority 15
he: עדיפות מספר 15

[ctx: #30896]
en: Priority 16
he: עדיפות מספר 16

[ctx: #30897]
en: Priority 17
he: עדיפות מספר 17

[ctx: #30898]
en: Priority 18
he: עדיפות מספר 18

[ctx: #30899]
en: Priority 19
he: עדיפות מספר 19

[ctx: #30900]
en: Priority 20
he: עדיפות מספר 20

[ctx: #30910]
en: Accounts
he: חשבון

[ctx: #30911]
en: User
he: שם משתמש

[ctx: #30912]
en: Email
he: אי-מייל

[ctx: #30913]
en: Password
he: סיסמה

[ctx: #30920]
en: Library
he: ספריה

[ctx: #30921]
en: Genesis folders will be imported to library if they are added to media sources.
he: תיקיית ג'נסיס תיובא רק אם קימיים מקורות לניגון.

[ctx: #30922]
en: Movies
he: סרטים

[ctx: #30923]
en: TV
he: סדרות

[ctx: #30924]
en: Auto update TV Shows
he: עדכון אוטומטי של סדרות

[ctx: #30925]
en: Show notifications during update
he: הצג הודעות במהלך העדכון

[ctx: #30926]
en: Update library after adding content
he: עדכון ספריה לאחר הוספת תוכן

[ctx: #30927]
en: Avoid creating duplicate content
he: הימנע מיצירת תוכן כפול

[ctx: #30928]
en: Check movie before adding it
he: בדוק סרטים לפני הוספה

[ctx: #30929]
en: Check first episode of season before adding it
he: בדוק פרק ראשון של עונה לפני הוספה

[ctx: #30940]
en: Subtitles
he: כתוביות

[ctx: #30941]
en: Subtitles could be unavailable or out of sync.
he: הכתוביות יכולות להיות לא תואמות או לא מסונכרנות

[ctx: #30942]
en: In that case use your own subtitles.
he: במקרה שאתה משתמש בכתוביות משלך

[ctx: #30943]
en: Enable subtitles
he: אפשר כתוביות

[ctx: #30944]
en: Convert subtitles to UTF-8
he: המר לUTF-8

[ctx: #30945]
en: Primary Language
he: שפת אם

[ctx: #30946]
en: Secondary Language
he: שפה משנית

[ctx: #30950]
en: Downloads
he: הורדות

[ctx: #30951]
en: Movies
he: סרטים

[ctx: #30952]
en: TV
he: סדרות
