Flixnet - en to hr translation catalogue (218 entries)

[ctx: #32001]
en: Movies
hr: Filmovi

[ctx: #32002]
en: TV Shows
hr: TV serije

[ctx: #32003]
en: My Movies
hr: Moji filmovi

[ctx: #32004]
en: My TV Shows
hr: Moje TV serije

[ctx: #32005]
en: New Movies
hr: Novi filmovi

[ctx: #32006]
en: New Episodes
hr: Nove epizode

[ctx: #32007]
en: Channels
hr: TV programi

[ctx: #32008]
en: Tools
hr: Alati

[ctx: #32009]
en: Downloads
hr: Preuzimanja

[ctx: #32010]
en: Search
hr: Pretraživanje

[ctx: #32011]
en: Genres
hr: Žanrovi

[ctx: #32012]
en: Year
hr: Godina

[ctx: #32013]
en: People
hr: Osobe

[ctx: #32014]
en: Languages
hr: Jezici

[ctx: #32015]
en: Certificates
hr: Dobna ograničenja

[ctx: #32016]
en: Networks
hr: TV mreže

[ctx: #32017]
en: People Watching
hr: Ljudi gledaju

[ctx: #32018]
en: Most Popular
hr: Najpopularnije

[ctx: #32019]
en: Most Voted
hr: Najviše glasova

[ctx: #32020]
en: Box Office
hr: Najveća zarada

[ctx: #32021]
en: Oscar Winners
hr: Dobitnici Oscara

[ctx: #32022]
en: In Theaters
hr: U kinima

[ctx: #32023]
en: Highly Rated
hr: Najocjenjenije

[ctx: #32024]
en: Airing today
hr: Emitira se danas

[ctx: #32025]
en: Returning TV Shows
hr: Ponovno snimane TV serije

[ctx: #32026]
en: New TV Shows
hr: Nove TV serije

[ctx: #32027]
en: TV Calendar
hr: TV kalendar

[ctx: #32028]
en: People Search
hr: Pretraga osoba

[ctx: #32029]
en: People (Movies)
hr: Osobe (filmovi)

[ctx: #32030]
en: People (TV)
hr: Osobe (TV)

[ctx: #32031]
en: Discover
hr: Otkrij

[ctx: #32032]
en: Collection
hr: Kolekcija

[ctx: #32033]
en: Watchlist
hr: Popis gledanja

[ctx: #32035]
en: Featured
hr: Istaknuto

[ctx: #32036]
en: History
hr: Povijest

[ctx: #32037]
en: Progress
hr: Napredak

[ctx: #32038]
en: Episodes
hr: Epizode

[ctx: #32039]
en: Movie Lists
hr: Popis filmova

[ctx: #32040]
en: TV Show Lists
hr: Popis TV serija

[ctx: #32041]
en: Episode Lists
hr: Popis epizoda

[ctx: #32042]
en: No Trakt or IMDb account found.
hr: Nije pronađen Trakt ili IMDb račun.

[ctx: #32043]
en: [B]SETTINGS[/B] : General
hr: [B]POSTAVKE[/B] : Općenito

[ctx: #32044]
en: [B]SETTINGS[/B] : Accounts
hr: [B]POSTAVKE[/B] : Računi

[ctx: #32045]
en: [B]SETTINGS[/B] : Playback
hr: [B]POSTAVKE[/B] : Reprodukcija

[ctx: #32046]
en: [B]SETTINGS[/B] : Subtitles
hr: [B]POSTAVKE[/B] : Podnaslovi

[ctx: #32047]
en: [B]SETTINGS[/B] : Providers
hr: [B]POSTAVKE[/B] : Izvori

[ctx: #32048]
en: [B]FLIXNET[/B] : Downloads
hr: [B]FLIXNET[/B] : Preuzimanja

[ctx: #32049]
en: [B]FLIXNET[/B] : Viewtypes
hr: [B]FLIXNET[/B] : Vrsta prikaza

[ctx: #32050]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear providers...
hr: [B]FLIXNET[/B] : Obriši izvore...

[ctx: #32051]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear metadata...
hr: [B]FLIXNET[/B] : Obriši metapodatke...

[ctx: #32052]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear cache...
hr: [B]FLIXNET[/B] : Obriši predmemoriju...

[ctx: #32053]
en: [I]Next Page[/I]
hr: [I]Sljedeća stranica[/I]

[ctx: #32054]
en: Seasons
hr: Sezone

[ctx: #32055]
en: Season
hr: Sezona

[ctx: #32056]
en: Are you sure?
hr: Jeste li sigurni?

[ctx: #32057]
en: Process Complete
hr: Proces završen

[ctx: #32058]
en: This will slow down things until they are re-cached!
hr: To će usporiti stvari dok se ponovno ne stvori predmemorija!

[ctx: #32059]
en: CLICK HERE TO SAVE VIEW
hr: KLIKNI OVDJE ZA SPREMANJE PRIKAZA

[ctx: #32060]
en: January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
hr: Siječanj|Veljača|Ožujak|Travanj|Svibanj|Lipanj|Srpanj|Kolovoz|Rujan|Listopad|Studeni|Prosinac

[ctx: #32061]
en: Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
hr: Ponedjeljak|Utorak|Srijeda|Četvrtak|Petak|Subota|Nedjelja

[ctx: #32063]
en: Play using...
hr: Reproduciraj koristeći...

[ctx: #32064]
en: Auto Play
hr: Automatska repordukcija

[ctx: #32065]
en: Queue item
hr: Dodaj u red čekanja

[ctx: #32066]
en: Watched in Flixnet
hr: Gledano u Flixnetu

[ctx: #32067]
en: Unwatched in Flixnet
hr: Neodgledano u Flixnetu

[ctx: #32068]
en: Watched in Trakt
hr: Gledano u Traktu

[ctx: #32069]
en: Unwatched in Trakt
hr: Neodgledano u Traktu

[ctx: #32070]
en: Trakt Manager
hr: Trakt upravitelj

[ctx: #32071]
en: Browse Series
hr: Pregledaj serije

[ctx: #32072]
en: Refresh
hr: Osvježi

[ctx: #32073]
en: [B]TRAKT[/B] : Authorize
hr: [B]TRAKT[/B]: Ovjera

[ctx: #32074]
en: [B]HELP[/B]
hr: [B]POMOĆ[/B]

[ctx: #32301]
en: Enabled
hr: Omogućeno

[ctx: #32302]
en: Disabled
hr: Onemogućeno

[ctx: #32303]
en: User
hr: Korisnik

[ctx: #32304]
en: Email
hr: E-pošta

[ctx: #32306]
en: Authorization...
hr: Ovjera...

[ctx: #32307]
en: Password
hr: Lozinka

[ctx: #32310]
en: General
hr: Općenito

[ctx: #32311]
en: Appearance
hr: Izgled

[ctx: #32312]
en: Providers Timeout
hr: Vrijeme isteka izvora

[ctx: #32313]
en: Indicators
hr: Informacije o gledanju

[ctx: #32314]
en: Local
hr: Lokalno

[ctx: #32316]
en: Info Language
hr: Jezik informacija

[ctx: #32317]
en: Flatten TV seasons
hr: Bez izbornika TV sezona

[ctx: #32318]
en: Enable Fanart
hr: Omogući postere obožavatelja

[ctx: #32319]
en: Menu
hr: Izbornik

[ctx: #32320]
en: New Movies
hr: Novi filmovi

[ctx: #32321]
en: Featured
hr: Istaknuti

[ctx: #32322]
en: People Watching
hr: Ljudi gledaju

[ctx: #32323]
en: Most Popular
hr: Najpopularnije

[ctx: #32324]
en: In Theaters
hr: U kinima

[ctx: #32325]
en: New Episodes
hr: Nove epizode

[ctx: #32326]
en: Episodes
hr: Epizode

[ctx: #32327]
en: Trakt Progress
hr: Trakt napredak

[ctx: #32328]
en: Trakt Episodes
hr: Trakt epizode

[ctx: #32329]
en: My Lists
hr: Moji popisi

[ctx: #32330]
en: Playback
hr: Reprodukcija

[ctx: #32331]
en: Default action
hr: Zadana radnja

[ctx: #32332]
en: Dialog
hr: Dijalog

[ctx: #32333]
en: Directory
hr: Mapa

[ctx: #32334]
en: Auto Play
hr: Automatska repordukcija

[ctx: #32335]
en: Progress Dialog
hr: Prozor napretka

[ctx: #32336]
en: Foreground
hr: Prednja strana

[ctx: #32337]
en: Background
hr: Pozadina

[ctx: #32338]
en: File Hosting Filters
hr: Filtri pružatelja sadržaja

[ctx: #32339]
en: Max Quality
hr: Najveća kvaliteta

[ctx: #32340]
en: SD Hosters in Auto Play
hr: SD pružatelji sadržaja u Automatskoj reprodukciji

[ctx: #32341]
en: Hosters with captchas
hr: Pružatelji sadržaja sa captcha provjerom

[ctx: #32342]
en: Sort by Provider
hr: Razvrstaj po izvoru

[ctx: #32343]
en: When playback starts...
hr: Kada reprodukcija počne...

[ctx: #32344]
en: Resume Playback
hr: Nastavi reprodukciju

[ctx: #32345]
en: Providers
hr: Izvori

[ctx: #32346]
en: Accounts
hr: Računi

[ctx: #32347]
en: Downloads
hr: Preuzimanja

[ctx: #32348]
en: Enable downloads
hr: Omogući preuzimanja

[ctx: #32349]
en: Movies
hr: Filmovi

[ctx: #32350]
en: TV
hr: TV serije

[ctx: #32351]
en: Downloading features are disabled by default.
hr: Značajke preuzimanja su onemogućene po zadanome.

[ctx: #32352]
en: Set up your download folders in order to enable them.
hr: Postavite mape preuzimanja kako bi ih omogućili.

[ctx: #32353]
en: Subtitles
hr: Podnaslovi

[ctx: #32354]
en: Enable subtitles
hr: Omogući podnaslove

[ctx: #32355]
en: Convert subtitles to UTF-8
hr: Pretvori podnaslove u UTF-8

[ctx: #32356]
en: Primary Language
hr: Glavni jezik

[ctx: #32357]
en: Secondary Language
hr: Pomoćni jezik

[ctx: #32358]
en: Subtitles could be unavailable or out of sync.
hr: Podnaslovi mogu biti nedostupni ili neusklađeni.

[ctx: #32359]
en: In that case use your own subtitles.
hr: U tom slučaju koristite svoje podnaslove.

[ctx: #32360]
en: Providers Language
hr: Jezik izvora

[ctx: #32372]
en: When playback ends...
hr: Kada reprodukcija završi...

[ctx: #32373]
en: Force container refresh
hr: Prisili osvježavanje spremnika

[ctx: #32401]
en: No stream available
hr: Nema dostupnih strujanja

[ctx: #32402]
en: Playback outside Flixnet is not allowed
hr: Reprodukcija izvan Flixneta nije dopuštena

[ctx: #32403]
en: Download
hr: Preuzimanje

[ctx: #32404]
en: Time elapsed: %s seconds
hr: Proteklo vrijeme: %s sekundi

[ctx: #32405]
en: %s seconds
hr: %s sekundi

[ctx: #32406]
en: Remaining providers: %s
hr: Preostalo izvora: %s

[ctx: #32407]
en: Are you sure?
hr: Jeste li sigurni?

[ctx: #32408]
en: Process Complete
hr: Proces završen

[ctx: #32501]
en: Start from beginning
hr: Pokreni od početka

[ctx: #32502]
en: Resume from %s
hr: Nastavi od %s

[ctx: #32503]
en: Resume
hr: Nastavi

[ctx: #32511]
en: An account already exists.
hr: Račun već postoji.

[ctx: #32512]
en: Do you want to reset?
hr: Želite li vratiti izvorno?

[ctx: #32513]
en: 1) Visit : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
hr: 1) Posjetite:  [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32514]
en: 2) When prompted enter : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
hr: 2) Kada ste upitani upišite : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32515]
en: Trakt Manager
hr: Trakt upravitelj

[ctx: #32516]
en: Add to [B]Collection[/B]
hr: Dodaj u [B]Kolekciju[/B]

[ctx: #32517]
en: Remove from [B]Collection[/B]
hr: Ukloni iz [B]Kolekcije[/B]

[ctx: #32518]
en: Add to [B]Watchlist[/B]
hr: Dodaj u [B]Popis gledanja[/B]

[ctx: #32519]
en: Remove from [B]Watchlist[/B]
hr: Ukloni iz [B]Popisa gledanja[/B]

[ctx: #32520]
en: Add to [B]new List[/B]
hr: Dodaj u [B]novi popis[/B]

[ctx: #32521]
en: Add to [B]%s[/B]
hr: Dodaj u [B]%s[/B]

[ctx: #32522]
en: Remove from [B]%s[/B]
hr: Ukloni iz  [B]%s[/B]

[ctx: #32531]
en: An account already exists.
hr: Račun već postoji.

[ctx: #32532]
en: Do you want to reset?
hr: Želite li vratiti izvorno?

[ctx: #32533]
en: 1) Visit : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
hr: 1) Posjetite : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32534]
en: 2) When prompted enter : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
hr: 2) Kada ste upitani upišite : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32535]
en: Play Random
hr: Naizmjenična reprodukcija

[ctx: #32536]
en: Playing
hr: Reprodukcija

[ctx: #32537]
en: Nothing found to play
hr: Ništa nije pronađeno za reprodukciju

[ctx: #32538]
en: DEBRID-SERVICE
hr: DEBRID-USLUGA

[ctx: #32539]
en: Configure Debrid Services in URLResolver Settings.
hr: Podesi Debrid usluge u postavkama URL razrješitelja.

[ctx: #32540]
en: URLResolver Settings
hr: Postavke URL razrješitelja

[ctx: #32541]
en: Library
hr: Videoteka

[ctx: #32542]
en: Flixnet folders will be imported to library if they are added to media sources.
hr: Flixnet mape će se uvesti u videoteku ako su dodane u medijske izvore.

[ctx: #32543]
en: Movies
hr: Filmovi

[ctx: #32544]
en: TV
hr: TV serije

[ctx: #32545]
en: Auto update TV Shows
hr: Automastski nadopuni TV serije

[ctx: #32546]
en: Show notifications during update
hr: Prikaži obavijesti tijekom nadopune

[ctx: #32547]
en: Update library after adding content
hr: Nadopuni videoteku nakon dodavanja sadržaja

[ctx: #32548]
en: Avoid creating duplicate content
hr: Izbjegavaj stvaranje duplog sadržaja

[ctx: #32549]
en: Check movie before adding it
hr: Provjeri film prije dodavanja

[ctx: #32550]
en: Check first episode of season before adding it
hr: Provjeri prvo epizodu sezone prije dodavanja

[ctx: #32551]
en: Add to Library
hr: Dodaj u videoteku

[ctx: #32552]
en: Adding to library...
hr: Dodavanje u videoteku...

[ctx: #32553]
en: Updating TV shows...
hr: Nadopuna TV serija...

[ctx: #32554]
en: Process Complete
hr: Proces je završen

[ctx: #32555]
en: Are you sure?
hr: Jeste li sigurni?

[ctx: #32556]
en: [B]FLIXNET[/B] : Library
hr: [B]FLIXNET[/B] : Videoteka

[ctx: #32557]
en: [B]LIBRARY[/B] : Settings
hr: [B]VIDEOTEKA[/B] : Postavke

[ctx: #32558]
en: [B]FLIXNET[/B] : Update library...
hr: [B]FLIXNET[/B] : Nadopuni videoteku...

[ctx: #32559]
en: [B]FLIXNET[/B] : Movie folder...
hr: [B]FLIXNET[/B] : Mapa filmova...

[ctx: #32560]
en: [B]FLIXNET[/B] : TV folder...
hr: [B]FLIXNET[/B] : Mapa TV serija...

[ctx: #32561]
en: [B]TRAKT[/B] : Import Collection...
hr: [B]TRAKT[/B] : Uvezi kolekciju...

[ctx: #32562]
en: [B]TRAKT[/B] : Import Watchlist...
hr: [B]TRAKT[/B] : Uvezi popis gledanja...

[ctx: #32563]
en: [B]TRAKT[/B] : Import TV Collection...
hr: [B]TRAKT[/B] : Uvezi kolekciju TV serija...

[ctx: #32564]
en: [B]TRAKT[/B] : Import TV Watchlist...
hr: [B]TRAKT[/B] : Uvezi popis gledanja TV serija...

[ctx: #32565]
en: Include episodes with unknown air dates
hr: Uključi epizode s nepoznatim datumima prikazivanja

[ctx: #32570]
en: Show unaired seasons/episodes
hr: Prikaži neemitirane sezone/epizode

[ctx: #32571]
en: Hide movies in cinema
hr: Sakrij filmove u kinima

[ctx: #32572]
en: Protected Link. Please enter account credentials in the settings.
hr: Zaštićena poveznica. Upišite vjerodajnice računa u postavkama.

[ctx: #32580]
en: Films/TV Movies
hr: Filmovi/TV serije

[ctx: #32581]
en: Results Limit
hr: Ograničenje rezultata

[ctx: #32582]
en: Personal API keys provide quicker API responses.
hr: Osobni API ključevi omogućuju API odgovor.

[ctx: #32583]
en: Become a VIP member for many benefits at: https://fanart.tv/vip
hr: Postanite VIP član kako bi ostvarili mnoge pogodnosti na: https://fanart.tv/vip

[ctx: #32584]
en: Sort order for Trakt Watched Progress
hr: Razvrstaj poredak za Trakt napredak gledanja

[ctx: #32585]
en: Recently aired
hr: Nedavno emitirano

[ctx: #32586]
en: Recently watched
hr: Nedavno gledano

[ctx: #32587]
en: Show Extra Source Info
hr: Prikaži dodatne informacije izvora

[ctx: #32588]
en: Premium Source Identifier Color
hr: Boja identifikatora Premium izvora

[ctx: #32589]
en: Blue
hr: Plava

[ctx: #32590]
en: Red
hr: Crvena

[ctx: #32591]
en: Yellow
hr: Žuta

[ctx: #32592]
en: Deep Pink
hr: Ružičasta

[ctx: #32593]
en: Cyan
hr: Modra

[ctx: #32594]
en: Lawn Green
hr: Zelena

[ctx: #32595]
en: Gold
hr: Zlatna

[ctx: #32596]
en: Magenta
hr: Ljubičasta

[ctx: #32597]
en: Yellow Green
hr: Žuto zelena

[ctx: #32598]
en: No Color
hr: Bez boje

[ctx: #32599]
en: Getting genre information from Trakt
hr: Dobivanje informacija žanra sa trakta

[ctx: #32600]
en: Preparing sources
hr: Pripremanje izvora

[ctx: #32601]
en: Total
hr: Ukupno

[ctx: #32602]
en: Waiting for
hr: Čekam

[ctx: #32603]
en: New search...
hr: Nova pretraga...

[ctx: #32604]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear search history...
hr: [B]FLIXNET[/B] : Obriši povijest pretrage...

[ctx: #32605]
en: Click to clear search history
hr: Klikni za brisanje povijesti pretrage

[ctx: #32607]
en: Normal
hr: Normalno
