Flixnet - en to gl translation catalogue (158 entries)

[ctx: #32001]
en: Movies
gl: Filmes

[ctx: #32002]
en: TV Shows
gl: Series

[ctx: #32003]
en: My Movies
gl: Os meus Filmes

[ctx: #32004]
en: My TV Shows
gl: As miñas Series

[ctx: #32005]
en: New Movies
gl: Novos Filmes

[ctx: #32006]
en: New Episodes
gl: Novos Capítulos

[ctx: #32007]
en: Channels
gl: Canais

[ctx: #32008]
en: Tools
gl: Ferramentas

[ctx: #32009]
en: Downloads
gl: Descargas

[ctx: #32010]
en: Search
gl: Pesquisar

[ctx: #32011]
en: Genres
gl: Xéneros

[ctx: #32012]
en: Year
gl: Ano

[ctx: #32013]
en: People
gl: Xente

[ctx: #32014]
en: Languages
gl: Línguas

[ctx: #32015]
en: Certificates
gl: Certificados

[ctx: #32016]
en: Networks
gl: Redes

[ctx: #32017]
en: People Watching
gl: Xente Vendo

[ctx: #32018]
en: Most Popular
gl: Máis Popular

[ctx: #32019]
en: Most Voted
gl: Máis Votado

[ctx: #32020]
en: Box Office
gl: Billeteira

[ctx: #32021]
en: Oscar Winners
gl: Galardonadas nos Oscar

[ctx: #32022]
en: In Theaters
gl: Nos Cinemas

[ctx: #32023]
en: Highly Rated
gl: Boa Puntuación

[ctx: #32024]
en: Airing today
gl: Estreas de Hoxe

[ctx: #32025]
en: Returning TV Shows
gl: Series que Regresan

[ctx: #32026]
en: New TV Shows
gl: Novas Series

[ctx: #32027]
en: TV Calendar
gl: Calendario de TV

[ctx: #32028]
en: People Search
gl: Percurar Xente

[ctx: #32029]
en: People (Movies)
gl: Xente (Filmes)

[ctx: #32030]
en: People (TV)
gl: Xente (Series)

[ctx: #32031]
en: Discover
gl: Descobre

[ctx: #32032]
en: Collection
gl: Colección

[ctx: #32033]
en: Watchlist
gl: Por Ver

[ctx: #32035]
en: Featured
gl: Destacado

[ctx: #32036]
en: History
gl: Historial

[ctx: #32037]
en: Progress
gl: Progreso

[ctx: #32038]
en: Episodes
gl: Capítulos

[ctx: #32039]
en: Movie Lists
gl: Listas de Filmes

[ctx: #32040]
en: TV Show Lists
gl: Listas de Series

[ctx: #32041]
en: Episode Lists
gl: Listas de Capítulos

[ctx: #32042]
en: No Trakt or IMDb account found.
gl: Non se atopou ningunha conta de Trakt ou IMDb.

[ctx: #32043]
en: [B]SETTINGS[/B] : General
gl: [B]AXUSTES[/B] : Xeral

[ctx: #32044]
en: [B]SETTINGS[/B] : Accounts
gl: [B]AXUSTES[/B] : Contas

[ctx: #32045]
en: [B]SETTINGS[/B] : Playback
gl: [B]AXUSTES[/B] : Reprodución

[ctx: #32046]
en: [B]SETTINGS[/B] : Subtitles
gl: [B]AXUSTES[/B] : Subtítulos

[ctx: #32047]
en: [B]SETTINGS[/B] : Providers
gl: [B]AXUSTES[/B] : Fornecedoras

[ctx: #32048]
en: [B]FLIXNET[/B] : Downloads
gl: [B]FLIXNET[/B] : Descargas

[ctx: #32049]
en: [B]FLIXNET[/B] : Viewtypes
gl: [B]FLIXNET[/B] : Visualización

[ctx: #32050]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear providers...
gl: [B]FLIXNET[/B] : Limpar fornecedoras...

[ctx: #32051]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear metadata...
gl: [B]FLIXNET[/B] : Limpar metadata...

[ctx: #32052]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear cache...
gl: [B]FLIXNET[/B] : Limpar cache...

[ctx: #32053]
en: [I]Next Page[/I]
gl: [I]Páxina Seguinte[/I]

[ctx: #32054]
en: Seasons
gl: Tempadas

[ctx: #32055]
en: Season
gl: Tempada

[ctx: #32056]
en: Are you sure?
gl: Estás segura?

[ctx: #32057]
en: Process Complete
gl: Proceso Completado

[ctx: #32058]
en: This will slow down things until they are re-cached!
gl: Isto fará que vaia máis lento até que sexan re-cacheadas!

[ctx: #32059]
en: CLICK HERE TO SAVE VIEW
gl: FAI CLICK AQUÍ PARA GARDAR A VISUALIZACIÓN

[ctx: #32060]
en: January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
gl: Xaneiro|Febreiro|Marzo|Abril|Maio|Xuño|Xullo|Agosto|Setembro|Outubro|Novembro|Decembro

[ctx: #32061]
en: Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
gl: Segunda Feira|Terceira Feira|Cuarta Feira|Quinta Feira| Sexta Feira|Sábado|Domingo

[ctx: #32063]
en: Play using...
gl: Reproducir con...

[ctx: #32064]
en: Auto Play
gl: Reprodución Automática

[ctx: #32065]
en: Queue item
gl: Lista

[ctx: #32066]
en: Watched in Flixnet
gl: Vista en Flixnet

[ctx: #32067]
en: Unwatched in Flixnet
gl: Non Vista en Flixnet

[ctx: #32068]
en: Watched in Trakt
gl: Vista en Trakt

[ctx: #32069]
en: Unwatched in Trakt
gl: Non Vista en Trakt

[ctx: #32070]
en: Trakt Manager
gl: Xestionar de Trakt

[ctx: #32071]
en: Browse Series
gl: Explorar Series

[ctx: #32072]
en: Refresh
gl: Actualizar

[ctx: #32073]
en: [B]TRAKT[/B] : Authorize
gl: [B]TRAKT[/B]: Autorización

[ctx: #32074]
en: [B]HELP[/B]
gl: [B]AXUDA[/B]

[ctx: #32301]
en: Enabled
gl: Ativado

[ctx: #32302]
en: Disabled
gl: Desativado

[ctx: #32303]
en: User
gl: Usuaria

[ctx: #32304]
en: Email
gl: Enderezo Electrónico

[ctx: #32306]
en: Authorization...
gl: Autorización...

[ctx: #32307]
en: Password
gl: Contrasinal

[ctx: #32310]
en: General
gl: Xeral

[ctx: #32311]
en: Appearance
gl: Apariencia

[ctx: #32312]
en: Providers Timeout
gl: Tempo de espera para as fornecedoras

[ctx: #32313]
en: Indicators
gl: Indicadoras

[ctx: #32316]
en: Info Language
gl: Lingua da info

[ctx: #32317]
en: Flatten TV seasons
gl: Aplanar Tempadas de Series

[ctx: #32318]
en: Enable Fanart
gl: Ativar Fanart

[ctx: #32319]
en: Menu
gl: Menú

[ctx: #32320]
en: New Movies
gl: Novos Filmes

[ctx: #32321]
en: Featured
gl: Destacada

[ctx: #32322]
en: People Watching
gl: A Xente está a Ver

[ctx: #32323]
en: Most Popular
gl: Máis Popular

[ctx: #32324]
en: In Theaters
gl: Nos Cinemas

[ctx: #32325]
en: New Episodes
gl: Novos Capítulos

[ctx: #32326]
en: Episodes
gl: Capítulos

[ctx: #32327]
en: Trakt Progress
gl: Progreso de Trakt

[ctx: #32328]
en: Trakt Episodes
gl: Capítulos de Trakt

[ctx: #32329]
en: My Lists
gl: As miñas Listas

[ctx: #32330]
en: Playback
gl: Reprodución

[ctx: #32331]
en: Default action
gl: Ación por defecto

[ctx: #32332]
en: Dialog
gl: Diálogo

[ctx: #32333]
en: Directory
gl: Directorio

[ctx: #32334]
en: Auto Play
gl: Reprodución Automática

[ctx: #32335]
en: Progress Dialog
gl: Diálogo de Progreso

[ctx: #32336]
en: Foreground
gl: Primeiro Plano

[ctx: #32337]
en: Background
gl: Fondo

[ctx: #32338]
en: File Hosting Filters
gl: Filtros de Servidores de Arquivos

[ctx: #32339]
en: Max Quality
gl: Máxima Calidade

[ctx: #32340]
en: SD Hosters in Auto Play
gl: Servidores SD en Reprodución Automática

[ctx: #32341]
en: Hosters with captchas
gl: Servidores con captchas

[ctx: #32342]
en: Sort by Provider
gl: Ordear por Fornecedoras

[ctx: #32343]
en: When playback starts...
gl: Cando a reprodución comeza...

[ctx: #32344]
en: Resume Playback
gl: Retomar Reprodución

[ctx: #32345]
en: Providers
gl: Fornecedoras

[ctx: #32346]
en: Accounts
gl: Contas

[ctx: #32347]
en: Downloads
gl: Descargas

[ctx: #32348]
en: Enable downloads
gl: Ativar descargas

[ctx: #32349]
en: Movies
gl: Filmes

[ctx: #32351]
en: Downloading features are disabled by default.
gl: Descargar características desativado por defecto.

[ctx: #32352]
en: Set up your download folders in order to enable them.
gl: Configura os cartafoles de descargas para ativalas.

[ctx: #32353]
en: Subtitles
gl: Subtítulos

[ctx: #32354]
en: Enable subtitles
gl: Ativar subtítulos

[ctx: #32355]
en: Convert subtitles to UTF-8
gl: Convertir subtítulos a UTF-8

[ctx: #32356]
en: Primary Language
gl: Língua Principal

[ctx: #32357]
en: Secondary Language
gl: Língua Secundaria

[ctx: #32358]
en: Subtitles could be unavailable or out of sync.
gl: Os subtítulos poden non estar dispoñíbeis ou desincronizados.

[ctx: #32359]
en: In that case use your own subtitles.
gl: En tal caso utiliza os teus propios subtítulos.

[ctx: #32360]
en: Providers Language
gl: Fornecedoras de Línguas

[ctx: #32401]
en: No stream available
gl: Sen streams dispoñíbeis

[ctx: #32402]
en: Playback outside Flixnet is not allowed
gl: A reprodución fora de Flixnet non está permitida

[ctx: #32403]
en: Download
gl: Descargar

[ctx: #32404]
en: Time elapsed: %s seconds
gl: Tempo transcorrido: %s segundos

[ctx: #32405]
en: %s seconds
gl: %s segundos

[ctx: #32406]
en: Remaining providers: %s
gl: Fornecedoras restantes: %s

[ctx: #32407]
en: Are you sure?
gl: Estás segura?

[ctx: #32408]
en: Process Complete
gl: Proceso Completado

[ctx: #32501]
en: Start from beginning
gl: Comezar dende o inicio

[ctx: #32502]
en: Resume from %s
gl: Retomar dende %s

[ctx: #32503]
en: Resume
gl: Retomar

[ctx: #32511]
en: An account already exists.
gl: Xa existe unha conta.

[ctx: #32512]
en: Do you want to reset?
gl: Queres restablecer?

[ctx: #32513]
en: 1) Visit : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
gl: 1) Visita : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32514]
en: 2) When prompted enter : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
gl: 2) Cando sexa solicitado introduce : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32515]
en: Trakt Manager
gl: Xestor de Trakt

[ctx: #32516]
en: Add to [B]Collection[/B]
gl: Engadir á [B]Coleción[/B]

[ctx: #32517]
en: Remove from [B]Collection[/B]
gl: Quitar da [B]Coleción[/B]

[ctx: #32518]
en: Add to [B]Watchlist[/B]
gl: Engadir a [B]Por Ver[/B]

[ctx: #32519]
en: Remove from [B]Watchlist[/B]
gl: Quitar de [B]Por Ver[/B]

[ctx: #32520]
en: Add to [B]new List[/B]
gl: Engadir a [B]Lista nova[/B]

[ctx: #32521]
en: Add to [B]%s[/B]
gl: Engadir a [B]%s[/B]

[ctx: #32522]
en: Remove from [B]%s[/B]
gl: Quitar de [B]%s[/B]

[ctx: #32531]
en: An account already exists.
gl: Xa existe unha conta.

[ctx: #32532]
en: Do you want to reset?
gl: Queres restablecer?

[ctx: #32533]
en: 1) Visit : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
gl: 1) Visita : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32534]
en: 2) When prompted enter : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
gl: 2) Cando sexa solicitado introduce : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32535]
en: Play Random
gl: Reprodución Aleatoria

[ctx: #32536]
en: Playing
gl: Reproducindo

[ctx: #32537]
en: Nothing found to play
gl: Non se atopou que reproducir

[ctx: #32539]
en: Configure Debrid Services in URLResolver Settings.
gl: Configura "Debrid Services" nos Axustes do URLResolver

[ctx: #32540]
en: URLResolver Settings
gl: Axustes do URLResolver
