Flixnet - en to lt translation catalogue (188 entries)

[ctx: #32001]
en: Movies
lt: Filmai

[ctx: #32002]
en: TV Shows
lt: TV laidos

[ctx: #32003]
en: My Movies
lt: Mano filmai

[ctx: #32004]
en: My TV Shows
lt: Mano tv laidos

[ctx: #32005]
en: New Movies
lt: Nauji filmai

[ctx: #32006]
en: New Episodes
lt: Nauji epizodai

[ctx: #32007]
en: Channels
lt: Kanalai

[ctx: #32008]
en: Tools
lt: Įrankiai

[ctx: #32009]
en: Downloads
lt: Atsiuntimai

[ctx: #32010]
en: Search
lt: Paieška:

[ctx: #32011]
en: Genres
lt: Žanrai

[ctx: #32012]
en: Year
lt: Metai

[ctx: #32013]
en: People
lt: Žmonės

[ctx: #32014]
en: Languages
lt: Kalbos

[ctx: #32015]
en: Certificates
lt: Liudijimai

[ctx: #32016]
en: Networks
lt: Tinklai

[ctx: #32017]
en: People Watching
lt: Žmonės žiūri

[ctx: #32018]
en: Most Popular
lt: Populiariausi

[ctx: #32019]
en: Most Voted
lt: Daugiausiai balsų

[ctx: #32020]
en: Box Office
lt: Uždarbis

[ctx: #32021]
en: Oscar Winners
lt: Oskarų laimėtojai

[ctx: #32022]
en: In Theaters
lt: Teatruose

[ctx: #32023]
en: Highly Rated
lt: Gerai įvertinti

[ctx: #32024]
en: Airing today
lt: Šiandien rodyti

[ctx: #32025]
en: Returning TV Shows
lt: Grįžtančios TV laidos

[ctx: #32026]
en: New TV Shows
lt: Naujos TV laidos:

[ctx: #32027]
en: TV Calendar
lt: TV kalendorius

[ctx: #32028]
en: People Search
lt: Žmonių paieška

[ctx: #32029]
en: People (Movies)
lt: Žmonės (filmai)

[ctx: #32030]
en: People (TV)
lt: Žmonės (TV)

[ctx: #32031]
en: Discover
lt: Atraskite

[ctx: #32032]
en: Collection
lt: Filmoteka

[ctx: #32033]
en: Watchlist
lt: Žiūrimų sąrašas

[ctx: #32035]
en: Featured
lt: Siūloma

[ctx: #32036]
en: History
lt: Istorija

[ctx: #32037]
en: Progress
lt: Pažanga

[ctx: #32038]
en: Episodes
lt: Epizodai

[ctx: #32039]
en: Movie Lists
lt: Filmų sąrašai

[ctx: #32040]
en: TV Show Lists
lt: TV laidų sąrašai

[ctx: #32041]
en: Episode Lists
lt: Epizodų sąrašai

[ctx: #32042]
en: No Trakt or IMDb account found.
lt: Trakt ar IMDb paskyros nerasta.

[ctx: #32043]
en: [B]SETTINGS[/B] : General
lt: [B]NUSTATYMAI[/B] : Bendra

[ctx: #32044]
en: [B]SETTINGS[/B] : Accounts
lt: [B]NUSTATYMAI[/B] : Paskyros

[ctx: #32045]
en: [B]SETTINGS[/B] : Playback
lt: [B]NUSTATYMAI[/B] : Atkūrimas

[ctx: #32046]
en: [B]SETTINGS[/B] : Subtitles
lt: [B]NUSTATYMAI[/B] : Subtitrai

[ctx: #32047]
en: [B]SETTINGS[/B] : Providers
lt: [B]NUSTATYMAI[/B] : Tiekėjai

[ctx: #32048]
en: [B]FLIXNET[/B] : Downloads
lt: [B]FLIXNET[/B] : Atsiuntimai

[ctx: #32049]
en: [B]FLIXNET[/B] : Viewtypes
lt: [B]FLIXNET[/B] : Rodinio tipai

[ctx: #32050]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear providers...
lt: [B]FLIXNET[/B] : Išvalyti tiekėjus...

[ctx: #32051]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear metadata...
lt: [B]FLIXNET[/B] : Išvalyti metaduomenis...

[ctx: #32052]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear cache...
lt: [B]FLIXNET[/B] : Išvalyti podėlį...

[ctx: #32053]
en: [I]Next Page[/I]
lt: [I]Sekantis puslapis[/I]

[ctx: #32054]
en: Seasons
lt: Sezonai

[ctx: #32055]
en: Season
lt: Sezonas

[ctx: #32056]
en: Are you sure?
lt: Ar esate įsitikinę?

[ctx: #32057]
en: Process Complete
lt: Atlikta

[ctx: #32058]
en: This will slow down things until they are re-cached!
lt: Tai sulėtins veikseną kol bus perkurtas podėlis

[ctx: #32059]
en: CLICK HERE TO SAVE VIEW
lt: PASPAUSKITE ČIA NORĖDAMI IŠSAUGOTI RODINĮ

[ctx: #32060]
en: January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
lt: Sausis|Vasaris|Kovas|Balandis|Gegužė|Birželis|Liepa|Rugpjūtis|Rugsėjis|Spalis|Lapkritis|Gruodis

[ctx: #32061]
en: Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
lt: Pirmadienis|Antradienis|Trečiadienis|Ketvirtadienis|Penktadienis|Šeštadienis|Sekmadienis\v

[ctx: #32063]
en: Play using...
lt: Atkurti naudojant...

[ctx: #32064]
en: Auto Play
lt: Automatinis atkūrimas

[ctx: #32065]
en: Queue item
lt: Įdėti į eilę

[ctx: #32066]
en: Watched in Flixnet
lt: Žiūrėta per Flixnet

[ctx: #32067]
en: Unwatched in Flixnet
lt: Nežiūrėta per Flixnet

[ctx: #32068]
en: Watched in Trakt
lt: Žiūrėta per Trakt

[ctx: #32069]
en: Unwatched in Trakt
lt: Nežiūrėta per Trakt

[ctx: #32070]
en: Trakt Manager
lt: Trakt valdymas

[ctx: #32071]
en: Browse Series
lt: Naršyti serijas

[ctx: #32072]
en: Refresh
lt: Atnaujinti

[ctx: #32073]
en: [B]TRAKT[/B] : Authorize
lt: [B]TRAKT[/B]: Autorizacija

[ctx: #32074]
en: [B]HELP[/B]
lt: [B]PAGALBA[/B]

[ctx: #32301]
en: Enabled
lt: Įgalinta

[ctx: #32302]
en: Disabled
lt: Išjungta

[ctx: #32303]
en: User
lt: Naudotojas

[ctx: #32304]
en: Email
lt: El. paštas

[ctx: #32306]
en: Authorization...
lt: Autorizacija...

[ctx: #32307]
en: Password
lt: Slaptažodis

[ctx: #32310]
en: General
lt: Bendra

[ctx: #32311]
en: Appearance
lt: Išvaizda

[ctx: #32312]
en: Providers Timeout
lt: Tiekėjų laukimo laikai

[ctx: #32313]
en: Indicators
lt: Indikatoriai

[ctx: #32314]
en: Local
lt: Vietinis

[ctx: #32316]
en: Info Language
lt: Info kalba

[ctx: #32317]
en: Flatten TV seasons
lt: Sujungti tv sezonai

[ctx: #32318]
en: Enable Fanart
lt: Įjungti fanart

[ctx: #32319]
en: Menu
lt: Meniu

[ctx: #32320]
en: New Movies
lt: Nauji filmai

[ctx: #32321]
en: Featured
lt: Siūloma

[ctx: #32322]
en: People Watching
lt: Žmonės žiūri

[ctx: #32323]
en: Most Popular
lt: Populiariausi

[ctx: #32324]
en: In Theaters
lt: Teatruose

[ctx: #32325]
en: New Episodes
lt: Nauji epizodai

[ctx: #32326]
en: Episodes
lt: Epizodai

[ctx: #32327]
en: Trakt Progress
lt: Trakt pažanga

[ctx: #32328]
en: Trakt Episodes
lt: Trakt epizodai

[ctx: #32329]
en: My Lists
lt: Mano sąrašai

[ctx: #32330]
en: Playback
lt: Atkūrimas

[ctx: #32331]
en: Default action
lt: Numatytas veiksmas

[ctx: #32332]
en: Dialog
lt: Dialogas

[ctx: #32333]
en: Directory
lt: Aplankas

[ctx: #32334]
en: Auto Play
lt: Automatinis paleidimas

[ctx: #32335]
en: Progress Dialog
lt: Eigos dialogas

[ctx: #32336]
en: Foreground
lt: Priekinis planas

[ctx: #32337]
en: Background
lt: Fonas

[ctx: #32338]
en: File Hosting Filters
lt: Failų talpinimo filtrai

[ctx: #32339]
en: Max Quality
lt: Geriausia kokybė

[ctx: #32340]
en: SD Hosters in Auto Play
lt: SD šaltiniai automatiniame atkūrime

[ctx: #32341]
en: Hosters with captchas
lt: Talpyklos su „captcha“

[ctx: #32342]
en: Sort by Provider
lt: Rūšiuoti tiekėjus

[ctx: #32343]
en: When playback starts...
lt: Pradedant atkūrimą...

[ctx: #32344]
en: Resume Playback
lt: Tęsti atkūrimą

[ctx: #32345]
en: Providers
lt: Tiekėjai

[ctx: #32346]
en: Accounts
lt: Paskyros

[ctx: #32347]
en: Downloads
lt: Atsiuntimai

[ctx: #32348]
en: Enable downloads
lt: Įjungti atsiuntimus

[ctx: #32349]
en: Movies
lt: Filmai

[ctx: #32351]
en: Downloading features are disabled by default.
lt: Parsiuntimo galimybė, pagal nutylėjimą, išjungta.

[ctx: #32352]
en: Set up your download folders in order to enable them.
lt: Norėdami įjungti nustatykite parsiuntimo aplanką.

[ctx: #32353]
en: Subtitles
lt: Subtitrai

[ctx: #32354]
en: Enable subtitles
lt: Įjungti subtitrus

[ctx: #32355]
en: Convert subtitles to UTF-8
lt: Konvertuoti subtitrus į UTF-8

[ctx: #32356]
en: Primary Language
lt: Pagrindinė kalba

[ctx: #32357]
en: Secondary Language
lt: Antrinė kalba

[ctx: #32358]
en: Subtitles could be unavailable or out of sync.
lt: Subtitrai neprieinami arba nesinchronizuoti.

[ctx: #32359]
en: In that case use your own subtitles.
lt: Tokiu atveju naudoti savo subtitrus.

[ctx: #32360]
en: Providers Language
lt: Tiekėjų kalba

[ctx: #32372]
en: When playback ends...
lt: Baigus atkūrimą...

[ctx: #32373]
en: Force container refresh
lt: Priverstinai atnaujinti

[ctx: #32401]
en: No stream available
lt: Neprieinamas joks srautas

[ctx: #32402]
en: Playback outside Flixnet is not allowed
lt: Atkūrimas ne per Flixnet neleidžiamas

[ctx: #32403]
en: Download
lt: Atsisiųsti

[ctx: #32404]
en: Time elapsed: %s seconds
lt: Praėjo laiko: %s sekundės

[ctx: #32405]
en: %s seconds
lt: %s sekundžių

[ctx: #32406]
en: Remaining providers: %s
lt: Liko tiekėjų: %s

[ctx: #32407]
en: Are you sure?
lt: Ar esate įsitikinę?

[ctx: #32408]
en: Process Complete
lt: Atlikta

[ctx: #32501]
en: Start from beginning
lt: Pradėti nuo pradžios

[ctx: #32502]
en: Resume from %s
lt: Tęsti nuo %s

[ctx: #32503]
en: Resume
lt: Tęsti

[ctx: #32511]
en: An account already exists.
lt: Paskyra jau yra.

[ctx: #32512]
en: Do you want to reset?
lt: Ar norite atstatyti?

[ctx: #32513]
en: 1) Visit : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
lt: 1) Aplankykite : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32514]
en: 2) When prompted enter : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
lt: 2) Paprašyti įveskite: [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32515]
en: Trakt Manager
lt: Trakt tvarkyklė

[ctx: #32516]
en: Add to [B]Collection[/B]
lt: Pridėti į [B]Filmoteką[/B]

[ctx: #32517]
en: Remove from [B]Collection[/B]
lt: Pašalinti iš [B]Filmotekos[/B]

[ctx: #32518]
en: Add to [B]Watchlist[/B]
lt: Pridėti į [B]žiūrimų sąrašą[/B]

[ctx: #32519]
en: Remove from [B]Watchlist[/B]
lt: Pašalinti iš [B]žiūrimų sąrašo[/B]

[ctx: #32520]
en: Add to [B]new List[/B]
lt: Pridėti į [B]naują sąrašą[/B]

[ctx: #32521]
en: Add to [B]%s[/B]
lt: Pridėti į [B]%s[/B]

[ctx: #32522]
en: Remove from [B]%s[/B]
lt: Pašalinti iš [B]%s[/B]

[ctx: #32531]
en: An account already exists.
lt: Paskyra jau yra.

[ctx: #32532]
en: Do you want to reset?
lt: Ar norite atstatyti?

[ctx: #32533]
en: 1) Visit : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
lt: 1) Aplankykite : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32534]
en: 2) When prompted enter : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
lt: 2) Paprašyti įveskite: [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32535]
en: Play Random
lt: Atkurti atsitiktinai

[ctx: #32536]
en: Playing
lt: Atkuriama

[ctx: #32537]
en: Nothing found to play
lt: Nėra ką atkurti

[ctx: #32538]
en: DEBRID-SERVICE
lt: DEBRID-PASLAUGA

[ctx: #32539]
en: Configure Debrid Services in URLResolver Settings.
lt: Debrid paslaugų nustatymus konfigūruokit URLResolver nustatymuose.

[ctx: #32540]
en: URLResolver Settings
lt: URLResolver nustatymai

[ctx: #32541]
en: Library
lt: Biblioteka

[ctx: #32542]
en: Flixnet folders will be imported to library if they are added to media sources.
lt: Pridėjus Flixnet aplankus į media šaltinius jie bus importuoti į biblioteką.

[ctx: #32543]
en: Movies
lt: Filmai

[ctx: #32545]
en: Auto update TV Shows
lt: Automatiškai atnaujinti tv laidas

[ctx: #32546]
en: Show notifications during update
lt: Atnaujinant rodyti pranešimą

[ctx: #32547]
en: Update library after adding content
lt: Pridėjus turinio atnaujinti biblioteką

[ctx: #32548]
en: Avoid creating duplicate content
lt: Neleisti kurti besidubliuojančio turinio

[ctx: #32549]
en: Check movie before adding it
lt: Prieš pridedant patikrinti filmą

[ctx: #32550]
en: Check first episode of season before adding it
lt: Prieš pridedant patikrinti pirmą sezono epizodą

[ctx: #32551]
en: Add to Library
lt: Pridėti į biblioteką

[ctx: #32552]
en: Adding to library...
lt: Pridedama į biblioteką...

[ctx: #32553]
en: Updating TV shows...
lt: Atnaujinamos tv laidos...

[ctx: #32554]
en: Process Complete
lt: Atlikta

[ctx: #32555]
en: Are you sure?
lt: Ar esate tikri?

[ctx: #32556]
en: [B]FLIXNET[/B] : Library
lt: [B]FLIXNET[/B] : Biblioteka

[ctx: #32557]
en: [B]LIBRARY[/B] : Settings
lt: [B]LIBRARY[/B] : nustatymai

[ctx: #32558]
en: [B]FLIXNET[/B] : Update library...
lt: [B]FLIXNET[/B] : Atnaujinti biblioteką...

[ctx: #32559]
en: [B]FLIXNET[/B] : Movie folder...
lt: [B]FLIXNET[/B] : Filmų aplankas...

[ctx: #32560]
en: [B]FLIXNET[/B] : TV folder...
lt: [B]FLIXNET[/B] : TV aplankas...

[ctx: #32561]
en: [B]TRAKT[/B] : Import Collection...
lt: [B]TRAKT[/B] : Importuoti kolekciją...

[ctx: #32562]
en: [B]TRAKT[/B] : Import Watchlist...
lt: [B]TRAKT[/B] : Importuoti žiūrimų sąrašą...

[ctx: #32563]
en: [B]TRAKT[/B] : Import TV Collection...
lt: [B]TRAKT[/B] : Importuoti TV kolekciją...

[ctx: #32564]
en: [B]TRAKT[/B] : Import TV Watchlist...
lt: [B]TRAKT[/B] : Importuoti Tv žiūrimų sąrašą...

[ctx: #32565]
en: Include episodes with unknown air dates
lt: Įtraukti serijas su nežinoma premjeros data

[ctx: #32570]
en: Show unaired seasons/episodes
lt: Rodyti dar nerodytas serijas/sezonus

[ctx: #32571]
en: Hide movies in cinema
lt: Slėpti filmus rodomus kine
