Flixnet - en to no translation catalogue (149 entries)

[ctx: #32001]
en: Movies
no: Filmer

[ctx: #32002]
en: TV Shows
no: TV-serier

[ctx: #32003]
en: My Movies
no: Mine filmer

[ctx: #32004]
en: My TV Shows
no: Mine TV-serier

[ctx: #32005]
en: New Movies
no: Nye filmer

[ctx: #32006]
en: New Episodes
no: Nye episoder

[ctx: #32007]
en: Channels
no: Kanaler

[ctx: #32008]
en: Tools
no: Verktøy

[ctx: #32009]
en: Downloads
no: Nedlastinger

[ctx: #32010]
en: Search
no: Søk

[ctx: #32011]
en: Genres
no: Sjanger

[ctx: #32012]
en: Year
no: Årstall

[ctx: #32013]
en: People
no: Personer

[ctx: #32014]
en: Languages
no: Språk

[ctx: #32015]
en: Certificates
no: Sertifikater

[ctx: #32016]
en: Networks
no: Nettverk

[ctx: #32017]
en: People Watching
no: Folk ser på nå

[ctx: #32018]
en: Most Popular
no: Mest populære

[ctx: #32019]
en: Most Voted
no: Flest stemmer

[ctx: #32021]
en: Oscar Winners
no: Oscar-vinnere

[ctx: #32022]
en: In Theaters
no: Går på kino

[ctx: #32023]
en: Highly Rated
no: Høyt rangert

[ctx: #32024]
en: Airing today
no: Går på luften i dag

[ctx: #32025]
en: Returning TV Shows
no: Tilbakevendende TV-serier

[ctx: #32026]
en: New TV Shows
no: Nye TV-serier

[ctx: #32027]
en: TV Calendar
no: TV-kalender

[ctx: #32028]
en: People Search
no: Søk etter personer

[ctx: #32029]
en: People (Movies)
no: Personer (Filmer)

[ctx: #32030]
en: People (TV)
no: Personer (TV-serier)

[ctx: #32031]
en: Discover
no: Oppdag

[ctx: #32032]
en: Collection
no: Samling

[ctx: #32035]
en: Featured
no: Utvalgte

[ctx: #32036]
en: History
no: Historie

[ctx: #32037]
en: Progress
no: Fremgang

[ctx: #32038]
en: Episodes
no: Episoder

[ctx: #32039]
en: Movie Lists
no: Filmlister

[ctx: #32040]
en: TV Show Lists
no: TV-serielister

[ctx: #32041]
en: Episode Lists
no: Episodelister

[ctx: #32042]
en: No Trakt or IMDb account found.
no: Ingen Trakt eller IMDb konto funnet.

[ctx: #32043]
en: [B]SETTINGS[/B] : General
no: [B]SETTINGS[/B] : Generelt

[ctx: #32044]
en: [B]SETTINGS[/B] : Accounts
no: [B]SETTINGS[/B] : Kontoer

[ctx: #32045]
en: [B]SETTINGS[/B] : Playback
no: [B]SETTINGS[/B] : Avspilling

[ctx: #32046]
en: [B]SETTINGS[/B] : Subtitles
no: [B]SETTINGS[/B] : Undertekster

[ctx: #32047]
en: [B]SETTINGS[/B] : Providers
no: [B]SETTINGS[/B] : Leverandører

[ctx: #32048]
en: [B]FLIXNET[/B] : Downloads
no: [B]FLIXNET[/B] : Nedlastinger

[ctx: #32049]
en: [B]FLIXNET[/B] : Viewtypes
no: [B]FLIXNET[/B] : Organisering

[ctx: #32050]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear providers...
no: [B]FLIXNET[/B] : Tøm tilbyderliste...

[ctx: #32051]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear metadata...
no: [B]FLIXNET[/B] : Tøm metadata

[ctx: #32052]
en: [B]FLIXNET[/B] : Clear cache...
no: [B]FLIXNET[/B] : Tøm hurtigbuffer...

[ctx: #32053]
en: [I]Next Page[/I]
no: [I]Neste side[/I]

[ctx: #32054]
en: Seasons
no: Sesonger

[ctx: #32055]
en: Season
no: Sesong

[ctx: #32056]
en: Are you sure?
no: Er du sikker?

[ctx: #32057]
en: Process Complete
no: Prosessen er ferdig

[ctx: #32058]
en: This will slow down things until they are re-cached!
no: Dette vil gjøre at det går tregere inntil hurtigbufferen har fylt seg opp!

[ctx: #32059]
en: CLICK HERE TO SAVE VIEW
no: KLIKK HER FOR Å LAGRE INNSTILLINGEN

[ctx: #32060]
en: January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
no: Januar|Februar|Mars|April|Mai|Juni|Juli|August|September|Oktober|November|Desember

[ctx: #32061]
en: Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday|Sunday
no: Mandag|Tirsdag|Onsdag|Torsdag|Fredag|Lørdag|Søndag

[ctx: #32063]
en: Play using...
no: Spill av med...

[ctx: #32064]
en: Auto Play
no: Spill av automatisk

[ctx: #32065]
en: Queue item
no: Legg til i køen

[ctx: #32066]
en: Watched in Flixnet
no: Sett i Flixnet

[ctx: #32067]
en: Unwatched in Flixnet
no: Ikke sett i Flixnet

[ctx: #32068]
en: Watched in Trakt
no: Sett i Trakt

[ctx: #32069]
en: Unwatched in Trakt
no: Ikke sett i Trakt

[ctx: #32071]
en: Browse Series
no: Bla i serier

[ctx: #32072]
en: Refresh
no: Oppdater

[ctx: #32073]
en: [B]TRAKT[/B] : Authorize
no: [B]TRAKT[/B]: Autorisering

[ctx: #32074]
en: [B]HELP[/B]
no: [B]HJELP[/B]

[ctx: #32301]
en: Enabled
no: Aktivert

[ctx: #32302]
en: Disabled
no: Deaktivert

[ctx: #32303]
en: User
no: Bruker

[ctx: #32304]
en: Email
no: Epost

[ctx: #32306]
en: Authorization...
no: Autorisering...

[ctx: #32307]
en: Password
no: Passord

[ctx: #32310]
en: General
no: Generelt

[ctx: #32311]
en: Appearance
no: Utseende

[ctx: #32312]
en: Providers Timeout
no: Tilbyder timeout

[ctx: #32313]
en: Indicators
no: Indikatorer

[ctx: #32314]
en: Local
no: Lokal

[ctx: #32316]
en: Info Language
no: Informasjonsspråk

[ctx: #32317]
en: Flatten TV seasons
no: Samle TV-sesonger

[ctx: #32318]
en: Enable Fanart
no: Skru på "Fanart"

[ctx: #32319]
en: Menu
no: Meny

[ctx: #32320]
en: New Movies
no: Nye filmer

[ctx: #32321]
en: Featured
no: Utvalgte

[ctx: #32322]
en: People Watching
no: Folk ser på nå

[ctx: #32323]
en: Most Popular
no: Mest populære

[ctx: #32324]
en: In Theaters
no: På kino

[ctx: #32325]
en: New Episodes
no: Nye episoder

[ctx: #32326]
en: Episodes
no: Episoder

[ctx: #32327]
en: Trakt Progress
no: Trakt fremgang

[ctx: #32328]
en: Trakt Episodes
no: Trakt episoder

[ctx: #32329]
en: My Lists
no: Mine lister

[ctx: #32330]
en: Playback
no: Avspilling

[ctx: #32331]
en: Default action
no: Standard handling

[ctx: #32333]
en: Directory
no: Kildemappe

[ctx: #32334]
en: Auto Play
no: Spill av automatisk

[ctx: #32335]
en: Progress Dialog
no: Fremgangsdialog

[ctx: #32336]
en: Foreground
no: Forgrunn

[ctx: #32337]
en: Background
no: Bakgrunn

[ctx: #32338]
en: File Hosting Filters
no: Filhotell filter

[ctx: #32339]
en: Max Quality
no: Høyeste kvalitet

[ctx: #32340]
en: SD Hosters in Auto Play
no: Inkluder SD kvalitet i automatisk avspilling

[ctx: #32341]
en: Hosters with captchas
no: Fil-tilbydere med captchas

[ctx: #32342]
en: Sort by Provider
no: Sorter etter tilbyder

[ctx: #32343]
en: When playback starts...
no: Når avspilling starter...

[ctx: #32344]
en: Resume Playback
no: Fortsett avspilling

[ctx: #32345]
en: Providers
no: Tilbydere

[ctx: #32346]
en: Accounts
no: Kontoer

[ctx: #32347]
en: Downloads
no: Nedlastinger

[ctx: #32348]
en: Enable downloads
no: Aktiver nedlastinger

[ctx: #32349]
en: Movies
no: Filmer

[ctx: #32351]
en: Downloading features are disabled by default.
no: Nedlasting er avslått som standard.

[ctx: #32352]
en: Set up your download folders in order to enable them.
no: Konfigurer dine nedlastingsmapper for å aktivere de.

[ctx: #32353]
en: Subtitles
no: Undertekster

[ctx: #32354]
en: Enable subtitles
no: Aktiver undertekster

[ctx: #32355]
en: Convert subtitles to UTF-8
no: Konverter undertekster til UTF-8 standard

[ctx: #32356]
en: Primary Language
no: Førstevalg av språk

[ctx: #32357]
en: Secondary Language
no: Andrevalg av språk

[ctx: #32358]
en: Subtitles could be unavailable or out of sync.
no: Undertekstene kan være utilgjengelige eller usynkroniserte.

[ctx: #32359]
en: In that case use your own subtitles.
no: Hvis det er tilfellet, bruk dine egne undertekster.

[ctx: #32360]
en: Providers Language
no: Språkvalg for tilbydere

[ctx: #32401]
en: No stream available
no: Ingen strømming tilgjengelig

[ctx: #32402]
en: Playback outside Flixnet is not allowed
no: Avspilling utenfor Flixnet tillates ikke

[ctx: #32403]
en: Download
no: Last ned

[ctx: #32404]
en: Time elapsed: %s seconds
no: Tid brukt: %s sekunder

[ctx: #32405]
en: %s seconds
no: %s sekunder

[ctx: #32406]
en: Remaining providers: %s
no: Gjenværende tilbydere: %s

[ctx: #32407]
en: Are you sure?
no: Er du sikker?

[ctx: #32408]
en: Process Complete
no: Handling utført

[ctx: #32501]
en: Start from beginning
no: Start fra begynnelsen

[ctx: #32502]
en: Resume from %s
no: Fortsett fra %S

[ctx: #32503]
en: Resume
no: Fortsett

[ctx: #32511]
en: An account already exists.
no: En konto eksisterer allerede.

[ctx: #32512]
en: Do you want to reset?
no: Vil du starte på ny?

[ctx: #32513]
en: 1) Visit : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
no: 1) Besøk: [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32514]
en: 2) When prompted enter : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
no: 2) Når du blir bedt om det, skriv inn : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32516]
en: Add to [B]Collection[/B]
no: Legg til i [B]samling[/B]

[ctx: #32517]
en: Remove from [B]Collection[/B]
no: Fjern fra [B]samling[/B]

[ctx: #32518]
en: Add to [B]Watchlist[/B]
no: Legg til i [B]Watchlist[/B]

[ctx: #32519]
en: Remove from [B]Watchlist[/B]
no: Fjern fra [B]Watchlist[/B]

[ctx: #32520]
en: Add to [B]new List[/B]
no: Legg til i [B]ny liste[/B]

[ctx: #32521]
en: Add to [B]%s[/B]
no: Legg til i [B]%s[/B]

[ctx: #32522]
en: Remove from [B]%s[/B]
no: Fjern fra [B]%s[/B]

[ctx: #32531]
en: An account already exists.
no: En konto eksisterer allerede.

[ctx: #32532]
en: Do you want to reset?
no: Vil du restarte?

[ctx: #32533]
en: 1) Visit : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
no: 1) Besøk : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]

[ctx: #32534]
en: 2) When prompted enter : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
no: 2) Når du blir bedt om det, skriv inn : [COLOR skyblue]%s[/COLOR]
