Kodi Addons - en to eu_ES translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
eu_ES: Orrialdea

[ctx: #30100]
en: Livestreams
eu_ES: Jarioak

[ctx: #30101]
en: Videos
eu_ES: Bideoak

[ctx: #30103]
en: Vodcasts
eu_ES: Podcast-al

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
eu_ES: Bideo bilaketa

[ctx: #30201]
en: Title
eu_ES: Titulua
