Kodi Addons - en to bg_BG translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
bg_BG: Страница

[ctx: #30100]
en: Livestreams
bg_BG: Онлайн потоци

[ctx: #30101]
en: Videos
bg_BG: Видео

[ctx: #30103]
en: Vodcasts
bg_BG: Подкасти

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
bg_BG: Търси видео

[ctx: #30201]
en: Title
bg_BG: Заглавие
