Kodi Addons - en to hr_HR translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
hr_HR: Stranica

[ctx: #30100]
en: Livestreams
hr_HR: Stremanje uživo

[ctx: #30101]
en: Videos
hr_HR: Video snimke

[ctx: #30103]
en: Vodcasts
hr_HR: Web video zapisi

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
hr_HR: Pretraži video snimke

[ctx: #30201]
en: Title
hr_HR: Naslov
