Kodi Addons - en to cs_CZ translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
cs_CZ: Strana

[ctx: #30100]
en: Livestreams
cs_CZ: Živé přenosy

[ctx: #30101]
en: Videos
cs_CZ: Videa

[ctx: #30103]
en: Vodcasts
cs_CZ: Vodcasty

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
cs_CZ: Hledej videa

[ctx: #30201]
en: Title
cs_CZ: Skladba
