Kodi Addons - en to et_EE translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
et_EE: Leht

[ctx: #30100]
en: Livestreams
et_EE: Otseülekanded

[ctx: #30101]
en: Videos
et_EE: Videod

[ctx: #30103]
en: Vodcasts
et_EE: Vodcast'id

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
et_EE: Videote otsimine

[ctx: #30201]
en: Title
et_EE: Pealkiri
