Kodi Addons - en to fr_CA translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30100]
en: Livestreams
fr_CA: Diffusions en direct

[ctx: #30101]
en: Videos
fr_CA: VIdéos

[ctx: #30103]
en: Vodcasts
fr_CA: Balados vidéo

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
fr_CA: Rechercher des vidéos

[ctx: #30201]
en: Title
fr_CA: Titre
