Kodi Addons - en to gl_ES translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
gl_ES: Páxina

[ctx: #30100]
en: Livestreams
gl_ES: Fluxos ao vivo

[ctx: #30101]
en: Videos
gl_ES: Vídeos

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
gl_ES: Buscar Vídeos

[ctx: #30201]
en: Title
gl_ES: Título
