Kodi Addons - en to el_GR translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
el_GR: Σελίδα

[ctx: #30100]
en: Livestreams
el_GR: Live ροές

[ctx: #30101]
en: Videos
el_GR: Βίντεο

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
el_GR: Αναζήτηση για Βίντεο

[ctx: #30201]
en: Title
el_GR: Τίτλος
