Kodi Addons - en to he_IL translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
he_IL: עמוד

[ctx: #30100]
en: Livestreams
he_IL: הזרמות חיות

[ctx: #30101]
en: Videos
he_IL: סרטונים

[ctx: #30103]
en: Vodcasts
he_IL: פודקאסט וידאו

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
he_IL: חיפוש סרטונים

[ctx: #30201]
en: Title
he_IL: כותרת
