Kodi Addons - en to hu_HU translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
hu_HU: Oldal

[ctx: #30100]
en: Livestreams
hu_HU: Élő műsorfolyam

[ctx: #30101]
en: Videos
hu_HU: Videók

[ctx: #30103]
en: Vodcasts
hu_HU: Vodcast-ok

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
hu_HU: Videók keresése

[ctx: #30201]
en: Title
hu_HU: Cím
