Kodi Addons - en to it_IT translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
it_IT: Pagina

[ctx: #30100]
en: Livestreams
it_IT: Flussi dal vivo

[ctx: #30101]
en: Videos
it_IT: VIDEO

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
it_IT: Cerca Video

[ctx: #30201]
en: Title
it_IT: Titolo
