Kodi Addons - en to lv_LV translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
lv_LV: Lapa

[ctx: #30100]
en: Livestreams
lv_LV: Tiešraide

[ctx: #30101]
en: Videos
lv_LV: Video

[ctx: #30103]
en: Vodcasts
lv_LV: Vodcasti

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
lv_LV: Meklēt video

[ctx: #30201]
en: Title
lv_LV: Nosaukums
