Kodi Addons - en to lt_LT translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
lt_LT: Puslapis

[ctx: #30100]
en: Livestreams
lt_LT: Live srautas(-ai)

[ctx: #30101]
en: Videos
lt_LT: Video

[ctx: #30103]
en: Vodcasts
lt_LT: Vaizdo failai

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
lt_LT: Ieškoti video

[ctx: #30201]
en: Title
lt_LT: Pavadinimas
