Kodi Addons - en to pl_PL translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
pl_PL: Strona

[ctx: #30100]
en: Livestreams
pl_PL: Transmisje na żywo

[ctx: #30101]
en: Videos
pl_PL: WIDEO

[ctx: #30103]
en: Vodcasts
pl_PL: Vodcasty

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
pl_PL: Szukaj wideo

[ctx: #30201]
en: Title
pl_PL: Tytuł
