Kodi Addons - en to pt_PT translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
pt_PT: Página

[ctx: #30100]
en: Livestreams
pt_PT: Transmissões em directo

[ctx: #30101]
en: Videos
pt_PT: Vídeos

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
pt_PT: Procurar Vídeos

[ctx: #30201]
en: Title
pt_PT: Título
