Kodi Addons - en to ru_RU translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
ru_RU: Страница

[ctx: #30100]
en: Livestreams
ru_RU: Онлайн-потоки

[ctx: #30101]
en: Videos
ru_RU: Видео

[ctx: #30103]
en: Vodcasts
ru_RU: Подкасты

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
ru_RU: Искать видео

[ctx: #30201]
en: Title
ru_RU: Название
