Kodi Addons - en to sk_SK translation catalogue (6 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
sk_SK: Strana

[ctx: #30100]
en: Livestreams
sk_SK: Živé vysielanie

[ctx: #30101]
en: Videos
sk_SK: Video

[ctx: #30103]
en: Vodcasts
sk_SK: Vodcast-y

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
sk_SK: Hľadať videá

[ctx: #30201]
en: Title
sk_SK: Názov
