Kodi Addons - en to es_ES translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
es_ES: Página

[ctx: #30100]
en: Livestreams
es_ES: Canales en directo

[ctx: #30101]
en: Videos
es_ES: VIDEOS

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
es_ES: Buscar vídeos

[ctx: #30201]
en: Title
es_ES: Título
