Kodi Addons - en to sv_SE translation catalogue (5 entries)

[ctx: #30001]
en: Page
sv_SE: Sida

[ctx: #30100]
en: Livestreams
sv_SE: Direktströmmar

[ctx: #30101]
en: Videos
sv_SE: VIDEO

[ctx: #30200]
en: Search for Videos
sv_SE: Sök efter videor

[ctx: #30201]
en: Title
sv_SE: Titel
