plugin.video.netflix - en to hr_HR translation catalogue (219 entries)

[ctx: Addon Description]
en: Netflix VOD Services Add-on
hr_HR: Dodatak za Netflix VOD usluge

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Some parts of this add-on may not be legal in your country of residence - please check with your local laws before installing.
hr_HR: Neki dijelovi ovog dodatka možda nisu legalni u vašoj zemlji prebivališta - prije instalacije provjerite lokalne zakone.

[ctx: #30001]
en: Recommendations
hr_HR: Preporuke

[ctx: #30002]
en: Enter PIN to watch restricted content
hr_HR: Unesite PIN da biste gledali ograničeni sadržaj

[ctx: #30003]
en: Search term
hr_HR: Pojam za pretraživanje

[ctx: #30004]
en: Password
hr_HR: Lozinka

[ctx: #30006]
en: Enter PIN to access this profile
hr_HR: Unesite PIN za pristup ovom profilu

[ctx: #30007]
en: Parental Control PIN (4 digits)
hr_HR: PIN za roditeljski nadzor (4 znamenke)

[ctx: #30008]
en: Login failed
hr_HR: Prijava nije uspjela

[ctx: #30009]
en: Please check your e-mail and password
hr_HR: Provjerite Vaše vjerodajnice

[ctx: #30010]
en: Lists of all kinds
hr_HR: Popisi raznih vrsta

[ctx: #30011]
en: Search
hr_HR: Traži

[ctx: #30013]
en: No matches found
hr_HR: Nema rezultata

[ctx: #30014]
en: Account
hr_HR: Račun

[ctx: #30015]
en: Other options
hr_HR: Druge opcije

[ctx: #30017]
en: Logout
hr_HR: Odjava

[ctx: #30018]
en: Export to library
hr_HR: Izvoz u zbirku

[ctx: #30019]
en: Rate on Netflix
hr_HR: Ocijenite na Netflixu

[ctx: #30020]
en: Remove from 'My list'
hr_HR: Ukloni s 'Mog popisa'

[ctx: #30021]
en: Add to 'My list'
hr_HR: Dodaj u 'Moj popis'

[ctx: #30022]
en: (between 0 & 10)
hr_HR: (između 0 i 10)

[ctx: #30023]
en: Expert
hr_HR: Stručnjak

[ctx: #30024]
en: SSL verification
hr_HR: SSL provjera

[ctx: #30025]
en: Library
hr_HR: Zbirka

[ctx: #30026]
en: Enable custom library folder
hr_HR: Omogući prilagođenu mapu zbirke

[ctx: #30027]
en: Custom library path
hr_HR: Prilagođeni put zbirke

[ctx: #30028]
en: Playback error
hr_HR: Pogreška prilikom reprodukcije

[ctx: #30030]
en: Remove from library
hr_HR: Ukloni iz zbirke

[ctx: #30031]
en: General
hr_HR: Opće

[ctx: #30033]
en: Enable Dolby Digital Plus (DDPlus HQ and Atmos on Premium)
hr_HR: Omogući Dolby Digital Plus (DDPlus HQ i Atmos on Premium)

[ctx: #30034]
en: Manual ESN
hr_HR: Ručni ESN

[ctx: #30035]
en: InputStream Adaptive settings...
hr_HR: Prilagodi postavke InputStream ...

[ctx: #30037]
en: Views
hr_HR: Posjete

[ctx: #30038]
en: Enable custom views
hr_HR: Omogući prilagođene prikaze

[ctx: #30039]
en: View for folders
hr_HR: Pogledajte mape

[ctx: #30040]
en: View for movies
hr_HR: Prikaz za filmove

[ctx: #30041]
en: View for shows
hr_HR: Prikaz za emisije

[ctx: #30042]
en: View for seasons
hr_HR: Prikaz za sezone

[ctx: #30043]
en: View for episodes
hr_HR: Prikaz za epizode

[ctx: #30044]
en: View for profiles
hr_HR: Prikaz za profile

[ctx: #30045]
en: Thumb rating removed|You rated a thumb down|You rated a thumb up
hr_HR: Ocjena je uklonjena|Ocijenili ste s palac dolje|Ocijenili ste s palac prema gore

[ctx: #30046]
en: There is a problem with InputStream Adaptive add-on or the Widevine library. May be missing or not enabled, the operation will be cancelled.
hr_HR: Postoji problem s dodatkom InputStream Adaptive ili bibliotekom Widevine. Možda nedostaje ili nije omogućena, operacija će se otkazati.

[ctx: #30048]
en: Exported
hr_HR: Izvezeno

[ctx: #30054]
en: Profile auto-selection
hr_HR: Automatski odabir profila

[ctx: #30055]
en: Remove auto-selection of profile
hr_HR: Ukloni automatski odabir profila

[ctx: #30056]
en: Set for auto-selection
hr_HR: Postavi za automatski odabir

[ctx: #30057]
en: To set the profile, in the list of profiles open the context menu
hr_HR: Da biste postavili profil, na popisu profila otvorite kontekstni izbornik

[ctx: #30058]
en: The profile {} has been set for auto-selection
hr_HR: Profil {} postavljen je za automatski odabir

[ctx: #30060]
en: Enable HEVC profiles (4k for Android/HDR/DolbyVision)
hr_HR: Omogući HEVC profile (4 k za Android/HDR/DolbyVision)

[ctx: #30061]
en: Update inside library
hr_HR: Ažuriranje u zbirci

[ctx: #30062]
en: Parental controls
hr_HR: Roditeljska kontrola

[ctx: #30064]
en: Perform auto-update
hr_HR: Izvršite automatsko ažuriranje

[ctx: #30065]
en: Auto-update for tv shows seasons and episodes
hr_HR: Automatsko ažuriranje televizije prikazuje sezone i epizode

[ctx: #30066]
en: Debug logging level
hr_HR: Razina evidentiranja pogrešaka

[ctx: #30067]
en: daily
hr_HR: dnevno

[ctx: #30068]
en: every other day
hr_HR: svaki drugi dan

[ctx: #30069]
en: every 5 days
hr_HR: svakih 5 dana

[ctx: #30070]
en: weekly
hr_HR: tjedni

[ctx: #30071]
en: Time of Day
hr_HR: Vrijeme dana

[ctx: #30072]
en: Only start after 5 minutes of idle
hr_HR: Počnite tek nakon 5 minuta mirovanja

[ctx: #30073]
en: Always show codec information during video playback
hr_HR: Uvijek prikaži informacije o kodeku tijekom reprodukcije videozapisa

[ctx: #30074]
en: View for exported
hr_HR: Prikaz za izvezeno

[ctx: #30075]
en: Ask to skip intro and recap
hr_HR: Pitaj za preskakanje uvoda i rezimea

[ctx: #30076]
en: Skip intro
hr_HR: Preskoči uvod

[ctx: #30077]
en: Skip recap
hr_HR: Preskoči rezime

[ctx: #30078]
en: Playback
hr_HR: Reprodukcija

[ctx: #30079]
en: Skip automatically
hr_HR: Preskoči automatski

[ctx: #30080]
en: Pause when skipping
hr_HR: Pauzirajte prilikom preskakanja

[ctx: #30081]
en: Force HDCP 2.2 video streams
hr_HR: Prisilno koristi HDCP 2.2 video zapise

[ctx: #30082]
en: Remember audio / subtitle preferences
hr_HR: Zapamti postavke zvuka / titlova

[ctx: #30083]
en: Save bookmarks for library items / mark as watched
hr_HR: Spremi status gledanja za predmete zbirke / označi kao gledane

[ctx: #30084]
en: Cache objects TTL (minutes)
hr_HR: Vrijeme opstanka u cache-u (minute)

[ctx: #30085]
en: Cache metadata TTL (days)
hr_HR: Vrijeme opstanka metapodataka u cache-u (dana)

[ctx: #30086]
en: Cache objects 'My list' TTL (minutes)
hr_HR: Vrijeme opstanka u cache-u za “Moj popis” (minute)

[ctx: #30087]
en: Contains {} and more...
hr_HR: Sadrži {} i još ...

[ctx: #30088]
en: Browse related content
hr_HR: Pregledajte povezani sadržaj

[ctx: #30089]
en: Browse subgenres
hr_HR: Pregledajte podžanrove

[ctx: #30090]
en: Browse through related video lists and discover more content.
hr_HR: Pregledajte povezane popise videozapisa i otkrijte više sadržaja.

[ctx: #30091]
en: Browse and manage contents that were exported to the Kodi library.
hr_HR: Pregledajte i upravljajte sadržajem koji je izvezen u Kodi zbirku.

[ctx: #30092]
en: Search for content and easily find what you want to watch.
hr_HR: Pretražite sadržaj i lako pronađite ono što želite gledati.

[ctx: #30093]
en: Browse content by genre and easily discover related content.
hr_HR: Pregledavajte sadržaj po žanru i lako otkrijte povezani sadržaj.

[ctx: #30094]
en: Browse recommendations and pick up on something new you might like.
hr_HR: Pregledajte preporuke i pronađite nešto novo što bi vam se moglo svidjeti.

[ctx: #30095]
en: All TV Shows
hr_HR: Sve TV emisije

[ctx: #30096]
en: All Movies
hr_HR: Svi filmovi

[ctx: #30097]
en: Main Menu
hr_HR: Glavni izbornik

[ctx: #30098]
en: Enable HDR profiles
hr_HR: Omogući HDR profile

[ctx: #30099]
en: Enable DolbyVision profiles
hr_HR: Omogući DolbyVision profile

[ctx: #30100]
en: Results for '{}'
hr_HR: Rezultati za '{}'

[ctx: #30101]
en: Netflix returned an unknown error.
hr_HR: Netflix je vratio nepoznatu pogrešku.

[ctx: #30102]
en: Netflix returned the following error:
hr_HR: Netflix je vratio sljedeću pogrešku:

[ctx: #30103]
en: Error details have been written to the Kodi log file. If the error message does not provide guidance on how to resolve the issue or you continue to receive this error, please report it on GitHub by following the Readme instructions.
hr_HR: Detalji o pogrešci napisani su u kodi log datoteci. Ako poruka o pogrešci ne sadrži smjernice o tome kako riješiti problem ili nastavitie primati tu pogrešku, prijavite je na GitHub slijedeći upute u Readme datoteci.

[ctx: #30104]
en: The add-on encountered the following error:
hr_HR: Addon je naišao na sljedeću pogrešku:

[ctx: #30105]
en: Netflix Add-on Error
hr_HR: Pogreška Netflix Addon-a

[ctx: #30106]
en: Invalid PIN
hr_HR: Nevažeći PIN

[ctx: #30107]
en: PIN protection is off.
hr_HR: Zaštita PIN-a je isključena.

[ctx: #30108]
en: All content is protected by PIN.
hr_HR: Sav je sadržaj zaštićen PIN-om.

[ctx: #30109]
en: Login successful
hr_HR: Prijava je uspješna

[ctx: #30110]
en: Background services started
hr_HR: Pokrenuti pozadinski servisi

[ctx: #30111]
en: There is no contents
hr_HR: Nema sadržaja

[ctx: #30112]
en: You need to be logged in to use Netflix
hr_HR: Za upotrebu Netflixa morate biti prijavljeni

[ctx: #30113]
en: Logout successful
hr_HR: Odjava je uspješna

[ctx: #30114]
en: Keep My List and Kodi Library in sync
hr_HR: Sinkroniziraj Moj popis i Kodi zbirku

[ctx: #30115]
en: Content Profiles
hr_HR: Sadržajni profili

[ctx: #30116]
en: Advanced Add-on Configuration
hr_HR: Napredna konfiguracija Addon-a

[ctx: #30118]
en: API operation failed: {}
hr_HR: Operacija API-a nije uspjela: {}

[ctx: #30119]
en: My List operation successful
hr_HR: Operacija Mog popisa uspješna

[ctx: #30120]
en: Cannot automatically remove a season from Kodi library, please do it manually
hr_HR: Ne može se automatski ukloniti sezona iz Kodi zbirke, učinite to ručno

[ctx: #30121]
en: Perform full sync now
hr_HR: Odmah izvedite potpunu sinkronizaciju

[ctx: #30122]
en: Sync My List to Kodi library
hr_HR: Sinkroniziraj Moju Listu sa Kodi zbirkom

[ctx: #30123]
en: Do you really want to proceed?
    This will delete all previously exported items and export all items from My List for the currently active profile.
    This operation may take some time...
hr_HR: Želite li stvarno nastaviti?
    Ovim ćete izbrisati sve prethodno izvezene stavke i izvesti sve stavke s Mog popisa za trenutno aktivni profil.
    Ova radnja može potrajati neko vrijeme ...

[ctx: #30124]
en: Do you want to remove this item from the library?
hr_HR: Želite li stvarno ukloniti taj predmet?

[ctx: #30125]
en: Delete library contents
hr_HR: Izbriši Kodi zbirku

[ctx: #30126]
en: Do you really want to purge your library?
    All exported items will be deleted.
hr_HR: Doista želite očistiti zbirku?
    Sve izvezene stavke bit će izbrisane.

[ctx: #30127]
en: Awarded rating of {}
hr_HR: Dodijeljena ocjena {}

[ctx: #30129]
en: Enable Up Next integration
hr_HR: Omogući Up Next integraciju

[ctx: #30130]
en: Show notification instead of modal dialog for errors
hr_HR: Pokažite obavijest umjesto modalnog dijaloga za pogreške

[ctx: #30131]
en: Check the logfile for detailed information
hr_HR: Provjerite logfile za detaljne informacije

[ctx: #30132]
en: Clear in-memory cache
hr_HR: Pročistite cache iz memorije

[ctx: #30133]
en: Clear in-memory and on-disk cache
hr_HR: Pročistite cache iz memorije i diska

[ctx: #30134]
en: Enable execution timing
hr_HR: Omogući vrijeme izvršenja

[ctx: #30135]
en: Cache cleared
hr_HR: Cache je očišćen

[ctx: #30136]
en: Enable 1080p Unlock (not recommended for Android)
hr_HR: Omogući 1080p otključavanje (ne preporučuje se za Android)

[ctx: #30137]
en: Enable VP9 profiles (disable if it causes artifacts)
hr_HR: Omogući VP9 profile (onemogući ako uzrokuje artefakte)

[ctx: #30138]
en: The background services may not yet be available if you just started Kodi/the add-on. In this case, try again in a moment.
hr_HR: Pozadinske usluge možda još nisu dostupne ako ste tek započeli Kodi / dodatak. U ovom slučaju pokušajte ponovo za trenutak.

[ctx: #30139]
en: Enable IPC over HTTP (use when Addon Signals timeout messages appear)
hr_HR: Omogući IPC preko HTTP-a (koristi se kad iskusite vremenska ograničenja Addon Signals)

[ctx: #30140]
en: Migrate Library to new format
hr_HR: Pretvori zbirku u novi format

[ctx: #30141]
en: Disable startup notification
hr_HR: Onemogući obavijest o pokretanju

[ctx: #30142]
en: Custom
hr_HR: Prilagođen

[ctx: #30143]
en: Custom view ID
hr_HR: ID prilagođenog pogleda

[ctx: #30144]
en: Disable WebVTT subtitle support
hr_HR: Onemogući podršku za WebVTT titlove

[ctx: #30145]
en: Recently added
hr_HR: Nedavno dodano

[ctx: #30146]
en: Discover the latest content added.
hr_HR: Otkrijte najnoviji dodani sadržaj.

[ctx: #30147]
en: Next page >>
hr_HR: Sljedeća stranica >>

[ctx: #30148]
en: << Previous page
hr_HR: << Prethodna stranica

[ctx: #30149]
en: Sort results by
hr_HR: Poredaj rezultate po

[ctx: #30150]
en: Alphabetical order (A-Z)
hr_HR: Abecedni red (A-Z)

[ctx: #30151]
en: Alphabetical order (Z-A)
hr_HR: Abecedni red (Z-A)

[ctx: #30152]
en: Suggestions for you
hr_HR: Prijedlozi za vas

[ctx: #30153]
en: Year released
hr_HR: Godina izdavanja

[ctx: #30154]
en: Netflix configuration wizard
hr_HR: Netflix konfiguracijski čarobnjak

[ctx: #30155]
en: Do you have a Netflix Premium account?
hr_HR: Imate li Netflix Premium račun?

[ctx: #30157]
en: The configuration has been completed
hr_HR: Konfiguracija je završena

[ctx: #30158]
en: Run add-on configuration wizard
hr_HR: Pokrenite čarobnjaka za konfiguraciju

[ctx: #30159]
en: View for main menu
hr_HR: Prikaz za glavni izbornik

[ctx: #30160]
en: View for search
hr_HR: Prikaz za pretraživanje

[ctx: #30161]
en: View for exported
hr_HR: Prikaz za izvezene

[ctx: #30162]
en: Last used
hr_HR: Zadnji upotrijebljeni

[ctx: #30163]
en: Audio description
hr_HR: Opis zvuka

[ctx: #30164]
en: Browse contents with audio description.
hr_HR: Pregledavajte sadržaj s audio opisom.

[ctx: #30165]
en: View for my list
hr_HR: Pogledajte moj popis

[ctx: #30166]
en: Main menu items
hr_HR: Stavke glavnog izbornika

[ctx: #30167]
en: My list
hr_HR: Moj popis

[ctx: #30168]
en: Continue watching
hr_HR: Nastavite gledati

[ctx: #30169]
en: Top picks
hr_HR: Top izbor

[ctx: #30170]
en: New releases
hr_HR: Nova izdanja

[ctx: #30171]
en: Trending now
hr_HR: Sada u trendu

[ctx: #30172]
en: Popular on Netflix
hr_HR: Popularno na Netflixu

[ctx: #30174]
en: Tv Show genres
hr_HR: Tv Emisije žanrovi

[ctx: #30175]
en: Movie genres
hr_HR: Filmovi žanrovi

[ctx: #30176]
en: Enable STRM resume workaround
hr_HR: Omogući STRM nastavak

[ctx: #30177]
en: Ask to resume the video
hr_HR: Zatražite da nastavite videozapis

[ctx: #30178]
en: Open Up Next add-on settings
hr_HR: Otvorite postavke Up Next dodatka

[ctx: #30179]
en: Show trailers & more
hr_HR: Pokažite trailere

[ctx: #30180]
en: There has been a problem with login, it is possible that your account has not been confirmed or renewed.
hr_HR: Došlo je do problema s prijavom, moguće je da vaš račun nije potvrđen ili obnovljen.

[ctx: #30181]
en: Disable subtitles if there are no forced subtitles streams (Works only if Kodi Player is set to 'Only forced' subtitles)
hr_HR: Onemogućite titlove ako nema prisiljenih titlova (Radi samo ako je Kodi Player postavljen na 'Samo prisilni' titlovi)

[ctx: #30182]
en: Export NFO files
hr_HR: Izvoz NFO datoteka

[ctx: #30183]
en: Do you want to export NFO files for the {}?
hr_HR: Želite li izvesti NFO datoteke za {}?

[ctx: #30184]
en: NFO Files
hr_HR: NFO datoteke

[ctx: #30185]
en: Enable NFO files export
hr_HR: Omogući izvoz NFO datoteka

[ctx: #30186]
en: For Movies
hr_HR: Za filmove

[ctx: #30187]
en: For TV Show
hr_HR: Za TV emisije

[ctx: #30188]
en: Ask
hr_HR: Pitaj

[ctx: #30189]
en: movie
hr_HR: film

[ctx: #30190]
en: TV show
hr_HR: TV emisija

[ctx: #30191]
en: Do you want to export NFO files for the {} added to 'My List'?
hr_HR: Želite li izvesti NFO datoteke za {} dodanu u 'Moj popis'?

[ctx: #30192]
en: 
    These files are used by the provider information scrapers to integrate movies and tv shows info, useful with bonus episodes or director's cut
hr_HR: 
    Ove datoteke dobavljači informacija dobavljača koriste za integraciju filmova i informacija o TV emisijama, korisno za bonus epizode ili director's cut

[ctx: #30193]
en: Include all information in NFO files (use only with 'Local Information' scraper)
hr_HR: Uključite sve podatke u NFO datoteke (koristite samo s strugačem 'Lokalne informacije')

[ctx: #30194]
en: Limit video stream resolution to
hr_HR: Ograničite razlučivost video strima na

[ctx: #30195]
en: Export new episodes
hr_HR: Izvezite nove epizode

[ctx: #30196]
en: Exclude from auto update
hr_HR: Izuzmi se iz automatskog ažuriranja

[ctx: #30197]
en: Include in auto update
hr_HR: Uključi se u automatsko ažuriranje

[ctx: #30198]
en: Exporting new episodes
hr_HR: Izvoz novih epizoda

[ctx: #30199]
en: Shared library (Kodi MySQL server is required)
hr_HR: Zajednička zbirka (potreban je Kodi MySQL poslužitelj)

[ctx: #30200]
en: Use MySQL shared library database
hr_HR: Koristite MySQL bazu podataka zajedničke zbirke

[ctx: #30201]
en: Username
hr_HR: Korisničko ime

[ctx: #30202]
en: Connection to the MySQL database was successful
hr_HR: Povezivanje s MySQL bazom podataka bilo je uspješno

[ctx: #30205]
en: Test database connection
hr_HR: Testiranje baze podataka

[ctx: #30206]
en: ERROR: The MySQL database is not reachable - the local database will be used
hr_HR: GREŠKA: MySQL baza podataka nije dostupna - koristit će se lokalna baza podataka

[ctx: #30207]
en: Set this device as main auto-updates manager
hr_HR: Postavite ovaj uređaj kao glavnog upravitelja automatskog ažuriranja

[ctx: #30208]
en: Check if this device is the main auto-update manager
hr_HR: Provjerite je li ovaj uređaj glavni upravitelj automatskog ažuriranja

[ctx: #30209]
en: This device now handles the auto-updates of shared-library
hr_HR: Ovaj uređaj sada upravlja automatskim ažuriranjima biblioteke za dijeljenje

[ctx: #30210]
en: This device handles the auto-updates of shared-library
hr_HR: Ovaj uređaj upravlja automatskim ažuriranjima biblioteke za dijeljenje

[ctx: #30211]
en: Another device handles the auto-updates of shared-library
hr_HR: Drugi uređaj upravlja automatskim ažuriranjima biblioteke za dijeljenje

[ctx: #30212]
en: There is no device that handles the auto-updates of shared-library
hr_HR: Ne postoji uređaj koji rukuje automatskim ažuriranjima biblioteke za dijeljenje

[ctx: #30213]
en: InputStream Helper settings...
hr_HR: Postavke InputStream Helper ...

[ctx: #30215]
en: Color of the titles included in My list
hr_HR: Označite naslove uključene na moj popis bojom

[ctx: #30216]
en: Show ESN in use
hr_HR: Prikaži ESN u upotrebi

[ctx: #30217]
en: Reset ESN
hr_HR: Poništite ESN

[ctx: #30218]
en: Are you sure you want to reset the ESN?
    If you confirm, wait until you receive the login message.
hr_HR: Jeste li sigurni da želite resetirati ESN?
    Ako potvrdite, pričekajte dok ne primite poruku o prijavi.

[ctx: #30219]
en: Disable notification for synchronization completed
hr_HR: Onemogući obavijest o sinkronizacija je dovršena

[ctx: #30220]
en: The Kodi library has been updated
hr_HR: Kodi zbirka je ažurirana

[ctx: #30221]
en: Owner account
hr_HR: Vlasnički račun

[ctx: #30222]
en: Kid account
hr_HR: Dječji račun

[ctx: #30223]
en: Synchronization now uses 'My List' of profile {}
hr_HR: Usklađivanje sada koristi 'Moj popis' profila {}

[ctx: #30224]
en: Auto update mode
hr_HR: Način automatskog ažuriranja

[ctx: #30225]
en: Manual
hr_HR: Priručnik

[ctx: #30226]
en: Scheduled
hr_HR: Planiran

[ctx: #30227]
en: Synchronize Kodi library with My List
hr_HR: Sinkronizirajte Kodi zbirku s Mojim popisom

[ctx: #30228]
en: Use 'My list' of the current profile
hr_HR: Koristite 'Moj popis' trenutnog profila

[ctx: #30229]
en: Show the name of the selected profile
hr_HR: Pokažite ime odabranog profila

[ctx: #30230]
en: Check for updates now
hr_HR: Provjerite ažuriranja sada

[ctx: #30231]
en: Do you want to check update now?
hr_HR: Želite li provjeriti ažuriranje sada?

[ctx: #30234]
en: Install Up Next add-on
hr_HR: Instaliraj Up Next dodatak

[ctx: #30235]
en: Synchronize the watched status of the videos with Netflix
hr_HR: Sinkroniziraj status gledanja videozapisa s Netflixom

[ctx: #30236]
en: Change watched status (locally)
hr_HR: Promjeni status gledanja (lokalno)

[ctx: #30237]
en: Marked as watched|Marked as unwatched|Restored Netflix watched status
hr_HR: Označeno kao gledano|Označeno kao nepogledano|Vraćen Netflixov status gledanja

[ctx: #30238]
en: Up Next notifications (watch next video)
hr_HR: Up Next obavijesti (pogledajte sljedeći video)

[ctx: #30239]
en: Color of supplemental plot info
hr_HR: Boja za dodatni sadržaj na sažetku

[ctx: #30240]
en: The background services cannot be started due to this problem:
    {}
hr_HR: Pozadinske servise nije moguće pokrenuti zbog ovog problema:
    {}
