plugin.video.netflix - en to pl translation catalogue (231 entries)

[ctx: Addon Description]
en: Netflix VOD Services Add-on
pl: Wtyczka dla usług VOD serwisu Netflix

[ctx: Addon Disclaimer]
en: Some parts of this add-on may not be legal in your country of residence - please check with your local laws before installing.
pl: Niektóre części tego dodatku mogą być nielegalne w Twoim kraju - sprawdź przed instalacją zgodność z lokalnym prawem.

[ctx: #30001]
en: Recommendations
pl: Polecane

[ctx: #30002]
en: Enter PIN to watch restricted content
pl: Wprowadź PIN żeby oglądać zabezpieczoną zawartość

[ctx: #30003]
en: Search term
pl: Szukane wyrażenie

[ctx: #30004]
en: Password
pl: Hasło

[ctx: #30005]
en: E-mail
pl: Adres e-mail

[ctx: #30006]
en: Enter PIN to access this profile
pl: Podaj PIN do tego profilu

[ctx: #30007]
en: Parental Control PIN (4 digits)
pl: PIN kontroli rodzicielskiej (4 cyfry)

[ctx: #30008]
en: Login failed
pl: Nieudane logowanie

[ctx: #30009]
en: Please check your e-mail and password
pl: Sprawdź swój e-mail i hasło

[ctx: #30010]
en: Lists of all kinds
pl: Wszystkie listy

[ctx: #30011]
en: Search
pl: Szukaj

[ctx: #30013]
en: No matches found
pl: Brak pasujących wyników

[ctx: #30014]
en: Account
pl: Konto

[ctx: #30015]
en: Other options
pl: Pozostałe opcje

[ctx: #30017]
en: Logout
pl: Wyloguj

[ctx: #30018]
en: Export to library
pl: Eksportuj do biblioteki

[ctx: #30019]
en: Rate on Netflix
pl: Oceń w serwisie Netflix

[ctx: #30020]
en: Remove from 'My list'
pl: Usuń z 'Moja lista'

[ctx: #30021]
en: Add to 'My list'
pl: Dodaj do 'Moja lista'

[ctx: #30022]
en: (between 0 & 10)
pl: (między 0 a 10)

[ctx: #30023]
en: Expert
pl: Eksperckie

[ctx: #30024]
en: SSL verification
pl: Weryfikacja certyfikatu SSL

[ctx: #30025]
en: Library
pl: Biblioteka

[ctx: #30026]
en: Enable custom library folder
pl: Używaj niestandardowego folderu biblioteki

[ctx: #30027]
en: Custom library path
pl: Własna lokalizacja biblioteki

[ctx: #30028]
en: Playback error
pl: Błąd odtwarzania

[ctx: #30030]
en: Remove from library
pl: Usuń z biblioteki

[ctx: #30031]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: #30033]
en: Enable Dolby Digital Plus (DDPlus HQ and Atmos on Premium)
pl: Aktywuj Dolby Digital Plus (DDPlus HQ i Atmos na Premium)

[ctx: #30034]
en: Manual ESN
pl: Własny ESN

[ctx: #30035]
en: InputStream Adaptive settings...
pl: Ustawienia wtyczki strumieniowej...

[ctx: #30037]
en: Views
pl: Widoki

[ctx: #30038]
en: Enable custom views
pl: Aktywuj niestandardowe widoki

[ctx: #30039]
en: View for folders
pl: Widok folderów

[ctx: #30040]
en: View for movies
pl: Widok filmów

[ctx: #30041]
en: View for shows
pl: Widok seriali

[ctx: #30042]
en: View for seasons
pl: Widok sezonów

[ctx: #30043]
en: View for episodes
pl: Widok odcinków

[ctx: #30044]
en: View for profiles
pl: Widok profili

[ctx: #30045]
en: Thumb rating removed|You rated a thumb down|You rated a thumb up
pl: Usunięto ocenę|Oceniłeś kciuk w dół|Oceniłeś kciuk w górę

[ctx: #30046]
en: There is a problem with InputStream Adaptive add-on or the Widevine library. May be missing or not enabled, the operation will be cancelled.
pl: Wystąpił problem z dodatkiem InputStream Adaptive lub biblioteką Widevine. Może ich brakować lub mogą nie być włączone, operacja zostanie anulowana.

[ctx: #30048]
en: Exported
pl: Wyeksportowane

[ctx: #30049]
en: Library
pl: Bibilioteka

[ctx: #30050]
en: Select a profile to play the videos
pl: Wybierz profil do odtwarzania

[ctx: #30051]
en: Ask to select a profile before the playback
pl: Pytaj o wybór profilu przed odtwarzaniem

[ctx: #30054]
en: Profile auto-selection
pl: Automatyczny wybór profilu

[ctx: #30055]
en: Remove auto-selection of profile
pl: Usuń automatczyny wybór profilu

[ctx: #30056]
en: Set for auto-selection
pl: Wybierz dla automatycznego wyboru

[ctx: #30057]
en: To set the profile, in the list of profiles open the context menu
pl: Aby ustawić profil, twórz menu kontekstowe na liście profili o

[ctx: #30058]
en: The profile {} has been set for auto-selection
pl: Profil {} został ustawiony do automatycznego wyboru

[ctx: #30060]
en: Enable HEVC profiles (4k for Android/HDR/DolbyVision)
pl: Aktywuj profile HEVC (4K dla Androida/HDR/DolbyVision)

[ctx: #30061]
en: Update inside library
pl: Aktualizuj wewnątrz biblioteki

[ctx: #30062]
en: Parental controls
pl: Kontrola rodzicielska

[ctx: #30064]
en: Perform auto-update
pl: Wykonaj aktualizację automatycznie

[ctx: #30065]
en: Auto-update for tv shows seasons and episodes
pl: Automatyczna aktualizacja odcinków i epizodów serial

[ctx: #30066]
en: Debug logging level
pl: Poziom rejestrowania logów

[ctx: #30067]
en: daily
pl: codziennie

[ctx: #30068]
en: every other day
pl: Każdego innego dnia

[ctx: #30069]
en: every 5 days
pl: co 5 dni

[ctx: #30070]
en: weekly
pl: co tydzień

[ctx: #30071]
en: Time of Day
pl: Pora dnia

[ctx: #30072]
en: Only start after 5 minutes of idle
pl: Uruchom tylko po 5 minutach bezczynności

[ctx: #30073]
en: Always show codec information during video playback
pl: Zawsze pokazuj informacje o kodekach podczas odtwarzania

[ctx: #30074]
en: View for exported
pl: Zobacz wyeksportowane

[ctx: #30075]
en: Ask to skip intro and recap
pl: Pytaj o pominiecie czołówki i podsumowania

[ctx: #30076]
en: Skip intro
pl: Pomiń czołówkę

[ctx: #30077]
en: Skip recap
pl: Pomiń podsumowanie

[ctx: #30078]
en: Playback
pl: Odtwarzanie

[ctx: #30079]
en: Skip automatically
pl: Pomiń automatycznie

[ctx: #30080]
en: Pause when skipping
pl: Pauza podczas pomijania

[ctx: #30081]
en: Force HDCP 2.2 video streams
pl: Wymuś wsparcie HDCP 2.2 (uaktywnia treści 4K)

[ctx: #30082]
en: Remember audio / subtitle preferences
pl: Pamiętaj ustawienia dźwięku i napisów

[ctx: #30083]
en: Save bookmarks for library items / mark as watched
pl: Zachowaj zakładki dla pozycji biblioteki / oznacz jako obejrzane

[ctx: #30084]
en: Cache objects TTL (minutes)
pl: Utrzymuj w pamięci podręcznej przez (minuty)

[ctx: #30085]
en: Cache metadata TTL (days)
pl: Utrzymuj pamięć podręczną metadanych przez (dni)

[ctx: #30086]
en: Cache objects 'My list' TTL (minutes)
pl: Czas przechowywania w pamięci podręcznej mojej listy (minuty)

[ctx: #30087]
en: Contains {} and more...
pl: Zawiera {} i więcej...

[ctx: #30088]
en: Browse related content
pl: Przeglądaj powiązane treści

[ctx: #30089]
en: Browse subgenres
pl: Przeglądaj podgatunki

[ctx: #30090]
en: Browse through related video lists and discover more content.
pl: Przejrzyj powiązane listy filmów i odkryj więcej treści.

[ctx: #30091]
en: Browse and manage contents that were exported to the Kodi library.
pl: Przeglądaj i zarządzaj zawartością, która została wyeksportowana do biblioteki Kodi.

[ctx: #30092]
en: Search for content and easily find what you want to watch.
pl: Wyszukaj treści i łatwo znajdź to, co chcesz obejrzeć.

[ctx: #30093]
en: Browse content by genre and easily discover related content.
pl: Przeglądaj treści według gatunku i łatwo odkrywaj powiązane treści.

[ctx: #30094]
en: Browse recommendations and pick up on something new you might like.
pl: Przeglądaj rekomendacje i wybierz coś, co może Ci się spodobać.

[ctx: #30095]
en: All TV Shows
pl: Wszystkie seriale

[ctx: #30096]
en: All Movies
pl: Wszystkie filmy

[ctx: #30097]
en: Main Menu
pl: Główne menu

[ctx: #30098]
en: Enable HDR profiles
pl: Włącz profile HDR

[ctx: #30099]
en: Enable DolbyVision profiles
pl: Włącz profile DolbyVision

[ctx: #30100]
en: Results for '{}'
pl: Wyniki dla '{}'

[ctx: #30101]
en: Netflix returned an unknown error.
pl: Netflix zwrócił nieznany błąd

[ctx: #30102]
en: Netflix returned the following error:
pl: Netflix zwrócił poniższy błąd

[ctx: #30103]
en: Error details have been written to the Kodi log file. If the error message does not provide guidance on how to resolve the issue or you continue to receive this error, please report it on GitHub by following the Readme instructions.
pl: Szczegóły błędów zostały zapisane w pliku logu Kodi. Jeśli komunikat o błędzie nie zawiera wskazówek, jak rozwiązać problem lub nadal występuje ten błąd, zgłoś go za pośrednictwem GitHub korzystając z instrukcji Readme

[ctx: #30104]
en: The add-on encountered the following error:
pl: Dodatek napotkał następujący błąd:

[ctx: #30105]
en: Netflix Add-on Error
pl: Błąd dodatku Netflix

[ctx: #30106]
en: Invalid PIN
pl: Nieprawidłowy PIN

[ctx: #30107]
en: PIN protection is off.
pl: Zabezpieczenie PIN jest wyłączone.

[ctx: #30108]
en: All content is protected by PIN.
pl: Cała zawartość jest chroniona przez PIN

[ctx: #30109]
en: Login successful
pl: Zalogowano pomyślnie

[ctx: #30110]
en: Background services started
pl: Uruchomiono usługi w tle

[ctx: #30111]
en: There is no contents
pl: Nie znaleziono treści

[ctx: #30112]
en: You need to be logged in to use Netflix
pl: Musisz być zalogowany żeby używać Netflix

[ctx: #30113]
en: Logout successful
pl: Wylogowano pomyślnie

[ctx: #30114]
en: Keep My List and Kodi Library in sync
pl: Utrzymuj synchronizację Mojej Listy i biblioteki Kodi

[ctx: #30115]
en: Content Profiles
pl: Profile zawartości

[ctx: #30116]
en: Advanced Add-on Configuration
pl: Zaawansowana konfiguracja dodatku

[ctx: #30117]
en: Cache
pl: Pamięć podręczna

[ctx: #30118]
en: API operation failed: {}
pl: Operacja API nie powiodła się: {}

[ctx: #30119]
en: My List operation successful
pl: Działanie na Mojej liście zakończyły się powodzeniem

[ctx: #30120]
en: Cannot automatically remove a season from Kodi library, please do it manually
pl: Nie można automatycznie usunąć sezonu z biblioteki Kodi, zrób to ręcznie

[ctx: #30121]
en: Perform full sync now
pl: Wykonaj teraz pełną synchronizację

[ctx: #30122]
en: Sync My List to Kodi library
pl: Synchronizuj Moją Listę do biblioteki Kodi

[ctx: #30123]
en: Do you really want to proceed?
    This will delete all previously exported items and export all items from My List for the currently active profile.
    This operation may take some time...
pl: Czy na pewno chcesz kontynuować? 
    Spowoduje to usunięcie wszystkich wcześniej wyeksportowanych pozycji i wyeksportowanie wszystkich pozycji z Mojej listy dla aktualnie aktywnego profilu. 
    Ta operacja może trochę potrwać ...

[ctx: #30124]
en: Do you want to remove this item from the library?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę pozycję?

[ctx: #30125]
en: Delete library contents
pl: Wyczyść bibliotekę

[ctx: #30126]
en: Do you really want to purge your library?
    All exported items will be deleted.
pl: Czy na pewno chcesz wyczyścić bibliotekę? 
    Wszystkie wyeksportowane pozycje zostaną usunięte.

[ctx: #30127]
en: Awarded rating of {}
pl: Przyznana ocena {}

[ctx: #30128]
en: Select a profile
pl: Wybierz profil

[ctx: #30129]
en: Enable Up Next integration
pl: Włącz integrację z Up Next

[ctx: #30130]
en: Show notification instead of modal dialog for errors
pl: Pokaż powiadomienia zamiast okna dialogowego dla błędów

[ctx: #30131]
en: Check the logfile for detailed information
pl: Sprawdź plik dziennika, aby uzyskać szczegółowe informacje

[ctx: #30132]
en: Clear in-memory cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną

[ctx: #30133]
en: Clear in-memory and on-disk cache
pl: Wyczyść pamięć podręczną i pamięć podręczną na dysku

[ctx: #30134]
en: Enable execution timing
pl: Włącz czas wykonywania

[ctx: #30135]
en: Cache cleared
pl: Pamięć podręczna wyczyszczona

[ctx: #30136]
en: Enable 1080p Unlock (not recommended for Android)
pl: Włącz odblokowywanie 1080p (niezalecane dla Androida)

[ctx: #30137]
en: Enable VP9 profiles (disable if it causes artifacts)
pl: Włącz profile VP9 (wyłącz jeśli powoduje artefakty)

[ctx: #30138]
en: The background services may not yet be available if you just started Kodi/the add-on. In this case, try again in a moment.
pl: Usługi w tle mogą nie być jeszcze dostępne, jeśli właśnie uruchomiłeś Kodi/dodatek. W takim przypadku spróbuj ponownie za chwilę.

[ctx: #30139]
en: Enable IPC over HTTP (use when Addon Signals timeout messages appear)
pl: Włącz IPC przez HTTP (użyj, gdy występują przekroczenia czasu Addon Signals)

[ctx: #30140]
en: Migrate Library to new format
pl: Migracja biblioteki do nowego formatu

[ctx: #30141]
en: Disable startup notification
pl: Wyłącz powiadomienia o starcie

[ctx: #30142]
en: Custom
pl: Własny

[ctx: #30143]
en: Custom view ID
pl: ID własnego widoku

[ctx: #30144]
en: Disable WebVTT subtitle support
pl: Wyłącz obsługę napisów WebVTT

[ctx: #30145]
en: Recently added
pl: Ostatnio dodane

[ctx: #30146]
en: Discover the latest content added.
pl: Odkryj ostatnio dodane materiały.

[ctx: #30147]
en: Next page >>
pl: Następna strona >>

[ctx: #30148]
en: << Previous page
pl: << Poprzednia strona

[ctx: #30149]
en: Sort results by
pl: Sortuj wyniki według

[ctx: #30150]
en: Alphabetical order (A-Z)
pl: Porządek alfabetyczny (A-Z)

[ctx: #30151]
en: Alphabetical order (Z-A)
pl: Porządek alfabetyczny (Z-A)

[ctx: #30152]
en: Suggestions for you
pl: Proponowane dla Ciebie

[ctx: #30153]
en: Year released
pl: Rok wydania

[ctx: #30154]
en: Netflix configuration wizard
pl: Konfiguracja dodatku Netflix

[ctx: #30155]
en: Do you have a Netflix Premium account?
pl: Czy masz konto Netflix Premium?

[ctx: #30157]
en: The configuration has been completed
pl: Konfiguracja została zakończona

[ctx: #30158]
en: Run add-on configuration wizard
pl: Uruchom kreatora konfiguracji

[ctx: #30159]
en: View for main menu
pl: Widok głównego menu

[ctx: #30160]
en: View for search
pl: Widok wyszukiwania

[ctx: #30161]
en: View for exported
pl: Widok wyeksportowanych

[ctx: #30162]
en: Last used
pl: Ostatnio użyty

[ctx: #30163]
en: Audio description
pl: Audio deskrypcja

[ctx: #30164]
en: Browse contents with audio description.
pl: Przeglądaj zawartość z deskrypcją audio

[ctx: #30165]
en: View for my list
pl: Widok mojej listy

[ctx: #30166]
en: Main menu items
pl: Pozycje głównego menu

[ctx: #30167]
en: My list
pl: Moja lista

[ctx: #30168]
en: Continue watching
pl: Oglądaj dalej

[ctx: #30169]
en: Top picks
pl: Najczęściej wybierane

[ctx: #30170]
en: New releases
pl: Nowości

[ctx: #30171]
en: Trending now
pl: Aktualne trendy

[ctx: #30172]
en: Popular on Netflix
pl: Popularne w Netflix

[ctx: #30174]
en: Tv Show genres
pl: Gatunki seriali

[ctx: #30175]
en: Movie genres
pl: Gatunki filmów

[ctx: #30176]
en: Enable STRM resume workaround
pl: Uaktywnij obejście wznawiania STRM

[ctx: #30177]
en: Ask to resume the video
pl: Pytaj o wznowienie odtwarzania

[ctx: #30178]
en: Open Up Next add-on settings
pl: Otwórz ustawienia dodatku Up Next

[ctx: #30179]
en: Show trailers & more
pl: Pokaż zwiastuny i więcej

[ctx: #30180]
en: There has been a problem with login, it is possible that your account has not been confirmed or renewed.
pl: Wystąpił problem z logowaniem, możliwe że twoje konto nie zostało potwierdzone lub odnowione.

[ctx: #30181]
en: Disable subtitles if there are no forced subtitles streams (Works only if Kodi Player is set to 'Only forced' subtitles)
pl: Wyłącz napisy, jeśli nie ma wymuszonych strumieni napisów (Działa tylko, jeśli odtwarzacz Kodi jest ustawiony na 'Tylko wymuszone' napisy)

[ctx: #30182]
en: Export NFO files
pl: Eksportuj pliki NFO

[ctx: #30183]
en: Do you want to export NFO files for the {}?
pl: Czy chcesz wyeksportować pliki NFO dla {}?

[ctx: #30184]
en: NFO Files
pl: Pliki NFO

[ctx: #30185]
en: Enable NFO files export
pl: Włącz eksport plików NFO

[ctx: #30186]
en: For Movies
pl: Dla filmów

[ctx: #30187]
en: For TV Show
pl: Dla seriali

[ctx: #30188]
en: Ask
pl: Pytaj

[ctx: #30189]
en: movie
pl: film

[ctx: #30190]
en: TV show
pl: serial

[ctx: #30191]
en: Do you want to export NFO files for the {} added to 'My List'?
pl: Czy chcesz wyeksportować pliki NFO dla {} dodanego do 'Mojej listy'?

[ctx: #30192]
en: 
    These files are used by the provider information scrapers to integrate movies and tv shows info, useful with bonus episodes or director's cut
pl: 
    Pliki te są wykorzystywane przez scrapery informacji do integracji informacji o filmach i serialach, wraz z dodatkowymi odcinkami lub wersjami reżyserskimi

[ctx: #30193]
en: Include all information in NFO files (use only with 'Local Information' scraper)
pl: Uwzględnij wszystkie informacje w plikach NFO (używaj tylko ze scraperem 'Informacje lokalne')

[ctx: #30194]
en: Limit video stream resolution to
pl: Ograniczaj rozdzielczość strumieniowania do

[ctx: #30195]
en: Export new episodes
pl: Eksportuj nowe odcinki

[ctx: #30196]
en: Exclude from auto update
pl: Wyklucz z autoaktualizacji

[ctx: #30197]
en: Include in auto update
pl: Uwzględnij w autoaktualizacji

[ctx: #30198]
en: Exporting new episodes
pl: Eksportowanie nowych odcinków

[ctx: #30199]
en: Shared library (Kodi MySQL server is required)
pl: Współdzielona bilioteka (wymaga serwera Kodi MySQL)

[ctx: #30200]
en: Use MySQL shared library database
pl: Używaj współdzielonej bazy danych MySQL dla bilioteki

[ctx: #30201]
en: Username
pl: Użytkownik

[ctx: #30202]
en: Connection to the MySQL database was successful
pl: Połączono z bazą danych MySQL

[ctx: #30205]
en: Test database connection
pl: Sprawdź połączenie z bazą

[ctx: #30206]
en: ERROR: The MySQL database is not reachable - the local database will be used
pl: Błąd - baza danych MySQL jest niedostępna - będzie używana lokalna baza danych

[ctx: #30207]
en: Set this device as main auto-updates manager
pl: Ustaw to urządzenie jako główny manager autoaktualizacji

[ctx: #30208]
en: Check if this device is the main auto-update manager
pl: Sprawdź czy to urządzenie jest głównym managerem autoaktulizacji

[ctx: #30209]
en: This device now handles the auto-updates of shared-library
pl: To urządzenie obsługuje teraz automatyczne aktualizacje biblioteki współużytkowanej

[ctx: #30210]
en: This device handles the auto-updates of shared-library
pl: To urządzenie obsługuje automatyczne aktualizacje biblioteki współużytkowanej

[ctx: #30211]
en: Another device handles the auto-updates of shared-library
pl: Inne urządzenie obsługuje automatyczne aktualizacje biblioteki współużytkowanej

[ctx: #30212]
en: There is no device that handles the auto-updates of shared-library
pl: Nie ma urządzenia obsługującego automatyczne aktualizacje biblioteki współużytkowanej

[ctx: #30213]
en: InputStream Helper settings...
pl: Ustawienia InputStream Helper...

[ctx: #30214]
en: Force refresh
pl: Wymuś odświeżenie

[ctx: #30215]
en: Color of the titles included in My list
pl: Podświetl tytuły znajdujące się na Mojej liście kolorem

[ctx: #30216]
en: Show ESN in use
pl: Pokaż używany ESN

[ctx: #30217]
en: Reset ESN
pl: Resetuj ESN

[ctx: #30218]
en: Are you sure you want to reset the ESN?
    If you confirm, wait until you receive the login message.
pl: Czy na pewno chcesz zresetować ESN?
    Jeśli potwierdzisz, poczekaj, aż pojawi się komunikat logowania.

[ctx: #30219]
en: Disable notification for synchronization completed
pl: Wyłącz powiadomienie o zakończeniu synchronizacji

[ctx: #30220]
en: The Kodi library has been updated
pl: Biblioteka Kodi została zaktualizowana

[ctx: #30221]
en: Owner account
pl: Profil właściciela

[ctx: #30222]
en: Kid account
pl: Profil dziecka

[ctx: #30223]
en: Synchronization now uses 'My List' of profile {}
pl: Synchronizacja używa teraz 'Mojej Listy' profilu {}

[ctx: #30224]
en: Auto update mode
pl: Tryb automatycznej aktualizacji

[ctx: #30225]
en: Manual
pl: Ręcznie

[ctx: #30226]
en: Scheduled
pl: Zaplanowana

[ctx: #30227]
en: Synchronize Kodi library with My List
pl: Synchronizuj bibliotekę Kodi z Moją Listą

[ctx: #30228]
en: Use 'My list' of the current profile
pl: Użyj 'Mojej Listy' bieżacego profilu

[ctx: #30229]
en: Show the name of the selected profile
pl: Pokaż nazwę wybranego profilu

[ctx: #30230]
en: Check for updates now
pl: Sprawdź aktualizacje teraz

[ctx: #30231]
en: Do you want to check update now?
pl: Czy chcesz teraz sprawdzić aktualizację?

[ctx: #30232]
en: Profile maturity rating for {}
pl: Ograniczenia wiekowe dla {}

[ctx: #30233]
en: Only show titles rated [B]{}[/B].
pl: Pokaż tylko tytuły ocenione [B]{}[/B].

[ctx: #30234]
en: Install Up Next add-on
pl: Zainstaluj dodatek Up Next

[ctx: #30235]
en: Synchronize the watched status of the videos with Netflix
pl: Zsynchronizuj status oglądanych filmów z Netflix

[ctx: #30236]
en: Change watched status (locally)
pl: Zmień status oglądania (lokalnie)

[ctx: #30237]
en: Marked as watched|Marked as unwatched|Restored Netflix watched status
pl: Oznacz jako obejrzane|Oznacz jako nieobejrzane|Przywróć stan obejrzenia z Netflix

[ctx: #30238]
en: Up Next notifications (watch next video)
pl: Powiadomienia Up Next (oglądaj następne wideo)

[ctx: #30239]
en: Color of supplemental plot info
pl: Kolor dodatkowych informacji fabuły

[ctx: #30240]
en: The background services cannot be started due to this problem:
    {}
pl: usługi w tle nie mogą być uruchomione z powodu:
    {}

[ctx: #30241]
en: Open Connect CDN (the lower index is better)
pl: Open Connect CDN (niższy indeks jest lepszy)

[ctx: #30243]
en: Select first unwatched TV show episode
pl: Wybierz pierwszy nieoglądany odcinek serialu

[ctx: #30244]
en: Force Widevine security level L3
pl: Wymuś poziom zabezpieczeń Widevine L3
