XBMC-Addons - en to nb translation catalogue (22 entries)

[ctx: #30002]
en: Available Streams
nb: Tilgjengelige strømmer

[ctx: #30008]
en: Search
nb: Søk

[ctx: #30013]
en: Audio TWiT.am/listen
nb: Lyd TWiT.am/listen

[ctx: #30014]
en: Playback Type
nb: Avspillingstype

[ctx: #30017]
en: Video (low/mobile) 640x368 Bitrate 256
nb: Video (lav/mobil) 640x368 Bitrate 256

[ctx: #30018]
en: Audio
nb: Lyd

[ctx: #30019]
en: Next Page
nb: Neste side

[ctx: #30020]
en: Run IrcChat when TWiT Live is started
nb: Kjør IrcChat når TWiT Live startes

[ctx: #30021]
en: Chat Nickname
nb: Chat-kallenavn

[ctx: #30022]
en: Chat User Name
nb: chat-brukernavn

[ctx: #30023]
en: Password
nb: Passord

[ctx: #30024]
en: Nickname and User Name are required
nb: Kallenavn og brukernavn er påkrevet

[ctx: #30025]
en: Set View Mode For Episodes
nb: Visningsmodus for episoder

[ctx: #30026]
en: Default
nb: Standard

[ctx: #30027]
en: List
nb: Liste

[ctx: #30028]
en: Big List
nb: Stor liste

[ctx: #30029]
en: Thumbnail
nb: Miniatyrbilde

[ctx: #30030]
en: Poster Wrap
nb: Plakatbryting

[ctx: #30035]
en: Download
nb: Nedlasting

[ctx: #30036]
en: Retired Shows
nb: Pensjonerte serier

[ctx: #30037]
en: Download Location
nb: Nedlastingssted

[ctx: #30038]
en: Select a location to download files.
nb: Velg et sted for å laste ned filer.
